Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
bardzo fajny ale ja rekawy zrobilabym takie jak reszta
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki dziewczyny za miłe słowa:-) to płaszczysko jednak jest wygodne, aż sama niedowierzam, że dałam rade. Chyba uszyję kolejny:D
A dzisiaj uszyłam spodnie dresowe, cieplutkie na zimowe wieczory:-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Płaszcz ekstra, musiałaś się napracować, spodnie też fajne
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
WOW wszystko takie dopracowane, że tylko wzdychać z zachwytu
świetnie :oklasky:
Avatar użytkownika
Administrator
Marika przeglądam Twój wątek i szczena opada mi coraz niżej! Genialnie szyjesz, uwielbiam dzianiny a Ty z nich tworzysz cuda-cudeńka! Torba marynarska - uwielbiam ten styl, uwielbiam pasy, zakochałam się!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kolejny super uszytek mariko!
Płaszcz świetny,ja też obstawiłabym rekawy z tej samej tlkaniny ale teraz moda jest na takie sztukowanki co też jest ciekawe.
Ciepłe dresy ... moje marzenie,ż e kiedyś sobie strzelę, dresówke już zakupiłam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ale miło czyta się takie komentarze, dziekuję:)
Tkaniny kupuję nałogowo, jak mi coś wpadnie w oko, składam chomikuję i szafy nie mogę domknąć:-)
Teraz mam dużo czasu na szycie, tzw.szczęśliwe bezrobocie , staram się to kreatywnie wykorzystać.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
SUPER SPODNIE!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Spodnie pochodza z Szycia krok po kroku 1/2012, dekoracyjny ścieg zrobiłam na renderce, mąż kupił w prezencie dwa lata temu :-) dzięki niej nie mam problemu z wykończeniem jakiejkolwiek dzianiny.
Jakiś czas temu wykombinowałam taką koszulkę, kawałki batystu i zygzakowe tasiemki naszyte i bawełniana koronka przy dekolcie i u dołu. Strasznie ją lubię, idealna na wakacje i nie jest już taka zwykła:-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Płaszczyk na prawdę piękny, ja bym rękawy zrobiła po prostu z ciemniejszego skaju :) Super :)
________________________________________________________

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.