Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładne są te ozdoby na bluzce :) Niby nic takiego, a jak zmienia zwykłą bluzeczkę!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję :-) a u mnie klimaty kuchenne tym razem - podkładki, nawet wyszyte krzyżykami. Trochę tego dziubania było, marzę o hafciarce:-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
I trochę walentynkowo ale w klimacie biało- czarnym. Poducha wyszyta ściegiem dekoracyjnym i naszyte kamienie, w środku jest ovata, szyta jak patchwork.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładnie wykorzystałaś ścieg ozdobny.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne te poduchy, widać,że pomysłow Ci nie brakuje!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Płaszcz świetny, super wymyśliłaś z tą ekoskórą :oklasky: też mam ochotę się zabrać za niego ale jeszcze nie mam tkaniny
Jak Ty to zrobiłaś że ten ścieg ozdobny na tych zakrętach wyszedł tak idealnie :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kontury przekopiowałam z kartki z gotowym wzorem, stębnówką przejechałam po ołóweczku a potem dekoracyjny ścieg, na zakrętach faktycznie było pod górkę, trzeba obracać tkanina we wszystkie strony:-)
A taką lnianą koszule to już ręcznie kiedyś tam wyhaftowałam, model z burdy chyba 2006

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podziwiam cię za te ręczne hafty, ja jakieś piętnaście lat temu coś tam "dziubałam" ale z wiekiem cierpliwość do takich rzeczy mi się wyczerpala :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Marika, coś pięknego te Twoje prace, a mam pytanie o podkładki kuchenne - czego użyłaś "w środku"? Mam wrażenie że to jakiś grubszy materiał, tak?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję! Pierwsze podkładki są z ovatą w środku, tkanina podobna w dotyku do flaneli,grubsza i są troszkę puchate. Te krzyżykowe są usztywniane krochmalem, mają dwie warstwy sztywnej bawełny. Czasem do podkładek stosuję kamelówke bez kleju, żeby trochę je usztywnić.

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.