Wersja do druku

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluza fantastyczna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna bluza, wygląda mega profesjonalnie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powiedziałbym : jak ze sklepu, ale przecież w naszym szyciu chodzi o to, aby było lepiej niż w sklepie, a więc bluza pełen profesjonalizm :oklasky: I jeszcze :oklasky::oklasky: za pięknie wszyte zamki. Oby tak dalej :):okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzękuję:-) cały czas się staram szyć tak aby było lepiej wykonane niż gotowe ze sklepu. Ostatnio przeraża mnie cena nieadekwatna do jakości:( . Szyję teraz taka samą szarą, a potem biorę się za swoje sukienki, kilka metrów punto czeka :-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fantastyczne prace,ciekawe pomysły.Łykam sukienki.
Hania
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wróciłam:-) Z nowymi uszytkami. Długo mnie tu nie było, niestety internet i forum to pożeracze czasu i potem nie ma kiedy szyć:-) . Przejrzałam wszystkie burdy i powstały nowe ciuszki:-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne ciuszki:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ super!
Spódnica mnie powaliła... czy ona jest dwuwarstwowa?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję! Spódnica jest z dwóch warstw, wierzch to szyfon yoryo, podszewka taka matowa jedwabna satyna. To była sukienka z SH nowa w gigantycznym rozmiarze , z H&M jeszcze z metkami to ją wzięłam ze względu na kolor. Zrobiłam tą modną ostatnio asymetrię , dół jest zrolowany na overlocku. Najgorsze to było dostać w pasmanterii ten kolor nici:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Moja pierwsza torba, maszyna ledwo dała rade, dlatego uszy zrobi kaletnik z bialej skory- maszyny mogą tego nie przeżyć , nitów też nie mam czym nabić. Ot taka ze mnie krawcowa:D. Torba jest sztywna dzięki kameli z klejem i drugiej warstwie bawelny w srodku, plus oczywiście podszewka. Mega warstwy do przeszycia! :-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.