Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Specyfika tego forum na tym, że nie działa jak "dobrze naoliwiony mechanizm", ale jak "dobrze się mający organizm".
Rozumieć to należy w ten deseń, że nie jesteśmy tu po to, aby przerzucać się ofertami handlowymi - od tego jest milion czterysta dziewięćdziesiąt osiem innych miejsc.
Nie było i nie jest moją intencją krytykowanie forum:) Dałem pomysł tego, co można wprowadzić, co z tym pomysłem dalej będzie to już forumowiczów decyzja:)
To jest forum dla ludzi, którym sprawia radość szycie, którzy pałają chęcią dopomagania innym pasjonatom, którzy nie szukają konfliktów i nie krytykują się wzajemnie w nieprzyjemny sposób.

Forum fajne, na pomoc można liczyć, ludzie zaangażowani:)

A tak na marginesie - czy rozpoczynasz pracę w nowej firmie od uwag pod adresem szefa, że firma działa źle, a Ty ją usprawnisz?
Jeśli tak - to powodzenia!:cwaniak:

Najpierw wybadałbym grunt i zobaczył jak szef podchodzi do pomysłów na usprawnienie. Bo są dwa rozwiązania - można wkurzyć szefa lub można dostać awans:) Reakcja zależy od szefa:) Wracając do forum - forum nie krytykuje tylko chwale. Zwracam uwagę na to, czego mi brakuje i co w moim odczuciu byłoby pomocne. Ktoś pisze, że pomysł mu nie odpowiada to jest dla mnie ok. Jeśli ktoś pisze, że pomysł nie odpowiada bo coś, a ja się z tym coś nie zgadzam, to mówię dlaczego:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo wygadany i gadatliwy jesteś td.
Forum to nie poradnik jak już ktoś zauważył a i tak ogrom cennych informacji możesz tutaj uzyskać. Za darmo:szok:
Jak chciałam uzyskać poradę prawną na jednym z forów to musiałam uiścić opłatę. Tak samo jest w sprawach podatkowych, administracyjnych itp.
Na tym forum masz wszystko za darmochę. Czeremcha, Natalia, Roksanitka i pozostali dzielą się z innymi swoją wiedzą, która przekazywana na różnych pożal się Boże kursach kosztuje ciężkie tysiące.

Słuchając ciebie tb, mam wrażenie że życzyłbyś sobie aby wszystko posegregowały w formie poradnika i również za darmo udostępniły na forum żeby Ci było wygodniej i szybciej.

Dobre wychowanie nakazuje, że jak przyjdziesz do kogoś w gości pierwszy raz to nie krytykujesz gospodarzy i wystroju mieszkania.

Poza tym mamy na forum Administratorkę, która też ma tutaj coś do powiedzenia.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Dobre wychowanie nakazuje, że jak przyjdziesz do kogoś w gości pierwszy raz to nie krytykujesz gospodarzy i wystroju mieszkania.

Poza tym mamy na forum Administratorkę, która też ma tutaj coś do powiedzenia.

"Też" to mało powiedziane! Susanna ma tutaj decydujące słowo we wszystkich kwestiach, ponieważ to jest JEJ forum, JEJ własny pomysł zrodzony z pasji, JEJ własny czas temu poświęcony i zaangażowanie JEJ męża, czuwającego nad całością od strony technicznej. A to, że forum stało się ostatnimi czasy tak popularne w niczym nie zmienia faktu, że jesteśmy tu tylko i wyłącznie dzięki Susannie. Czyli - grillujemy sobie w najlepsze w JEJ własnym ogródku.:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobre wychowanie nakazuje, że jak przyjdziesz do kogoś w gości pierwszy raz to nie krytykujesz gospodarzy i wystroju mieszkania.

Poza tym mamy na forum Administratorkę, która też ma tutaj coś do powiedzenia.

"Też" to mało powiedziane! Susanna ma tutaj decydujące słowo we wszystkich kwestiach, ponieważ to jest JEJ forum, JEJ własny pomysł zrodzony z pasji, JEJ własny czas temu poświęcony i zaangażowanie JEJ męża, czuwającego nad całością od strony technicznej. A to, że forum stało się ostatnimi czasy tak popularne w niczym nie zmienia faktu, że jesteśmy tu tylko i wyłącznie dzięki Susannie. Czyli - grillujemy sobie w najlepsze w JEJ własnym ogródku.:)
Słowo "też" napisane w poście było właśnie zaznaczeniem, że tu tylko JEJ /Susanny/ zdanie się liczy.
W całej dyskusji nikt nie pomyślał i nie wspomniał o najważniejszej osobie, która zawiaduje tym forum i do niej należy każda decyzja o akceptacji zakładanych wątków.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie wyobraziłam sobie ,jak nasza administratorka robi taki ranking a po kwadransie od publikacji sypią się gromy i pioruny na jej biedną głowę, że nie tak, że ktoś się nie zgadza itp.
Ewentualnie spędza lata nad badaniami która maszyna lepsza.
Albo odbiera milion maili od niezadowolonych ludzi, którzy kierując się jej zdaniem zakupili maszynę i teraz mają pretensje ,że nie spełnia ich wymagań.
Trzeba się trochę wysilić, człowiek się przy okazji czegoś uczy, jak dla mnie forum jest bezcenne i chylę głowę przed całą masą piszących tu pasjonatów.
Skoro już ktoś wpadł na grilla do tego ogródka to może niech nie krytykuje sposobu grillowania.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Słuchając ciebie tb, mam wrażenie że życzyłbyś sobie aby wszystko posegregowały w formie poradnika i również za darmo udostępniły na forum żeby Ci było wygodniej i szybciej.
Zawsze to ładnie przed zarzuceniem czegoś drugiej osobie przeczytać poprzednie wpisy. Ani mi łatwiej, ani wygodniej nie byłoby gdyby wątek w kwestii wyboru maszyny bo z pomocą forum (opcji szukaj) i forumowiczów wyboru już dokonałem. Ani szybciej, ani wygodniej mi już nie będzie.
Dobre wychowanie nakazuje, że jak przyjdziesz do kogoś w gości pierwszy raz to nie krytykujesz gospodarzy i wystroju mieszkania.

Nie dowiedziałem się do tej pory dlaczego moje słowa są odbierane jako krytyka. Dociekał nie będę, bo nie sprawia mi przyjemności czytanie uwag co do tego jak negatywnie moje sugestie i uwagi świadczą o poziomie mojej kultury osobistej.

W całej dyskusji nikt nie pomyślał i nie wspomniał o najważniejszej osobie, która zawiaduje tym forum i do niej należy każda decyzja o akceptacji zakładanych wątków.

Susanna wypowiedziała się jako jedna z pierwszych.
Skoro już ktoś wpadł na grilla do tego ogródka to może niech nie krytykuje sposobu grillowania.

Po raz ostatni stwierdzę, że krytyki z mojej strony nie było. Uwagi, sugestie i obrona stanowiska owszem. Tak jak słowa uznania uznania dla forum, a w szczególności ludzi tworzących je.
Im dalej od początkowych komentarzy tym bardziej dyskusja schodzi na poboczne tematy, a wypowiedzi delikatnie nieprzyjemne. Temat więc sobie odpuszczam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i wszystko jasne:)
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
I dobrze:)

--- Ostatnio edytowane 2013-11-30 22:28:14 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
aaaameeen
:D

Już nie będę się wyzwierzęcał i pastawił nad jakością lingwistyczną wpisów tego pacjenta...
Wszak jego wpadki obyczajowe były aż nadto deprecjonujące...

--- Ostatnio edytowane 2013-12-01 16:22:44 przez Zibiasz ---
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Grillujcie sobie ile chcecie - wiosną, latem, jesienią i zimą :)
Moje zdanie znacie. Na forum Toyoty starałam się zebrać informacje na kilka różnych tematów - wierzcie mi to syzyfowa praca. Wątków i wypowiedzi było tak wiele, że nie byłam w stanie przez to wszystko przebrnąć. Mimo, że w końcu wątek powstał to i tak cały czas pojawiały się "świeżynki", które wciąż zadawały te same pytania nie wysilając się aby zerknąć do FAQ. Ręce i nogi opadają.
Z całą pewnością śmiem twierdzić, że tutaj byłoby dokładnie tak samo. Co począć.

Przepraszam, że na bieżąco nie udzielam się także w tym wątku ale w chwili obecnej nie jestem w stanie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.