Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ śiwetna tkanina! sukienki piekne Ci wyszły!
Materiał jest rewelacyjny. To pikowana, lekko ocieplona dzianina.
Też wolę tą kremową :D
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Czyli - mówiąc krótko - taka "kordełka na lato"?:)
Uszyta pięknie, ale...
Do nas, samców, jakoś nie trafia to upodobanie dziewczyn do pikowanych materiałów...
Co w tym jest takiego, że Was tak kręci?:mysli:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A pokazałabyś się w tej pikowanej ;) jestem ciekawa jak leży :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ja to bym w niej wyglądał, jak kosmita z "Podróży na Kasjopeję"...
Ale do rozpuku śmieszą mnie dziewczyny, noszące torbę w zgiętym łokciu;
to jest przecież przeraźliwie niewygodne, obija się o uda i w ogóle wcale nie jest ładne...
A wzięło się stąd, że kiedyś jakiś paparazzi "ustrzelił" Kim Kardashian, kiedy chowała kosmetyki, bo właśnie poprawiała sobie oko i zrobiła "psik" pod skrzydłem. Zdjęcie obiegło Świat i nagle wszystkie dziewczyny zaczęły nosić torbę w ten sposób...:)
A dlaczego nie kopiujecie stylu np. Kate Moss, która nigdy nie nosi torby, tylko kurtkę z mnóstwem kieszeni?
Ech, Dziewczyniska.... Kto za Wami trafi....
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ekstra szyjesz. Właśnie szukałam wykroju sukienki z reglanowymi rękawami :) Twoja wyszła świetnie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja to bym w niej wyglądał, jak kosmita z "Podróży na Kasjopeję"...
Ale do rozpuku śmieszą mnie dziewczyny, noszące torbę w zgiętym łokciu;
to jest przecież przeraźliwie niewygodne, obija się o uda i w ogóle wcale nie jest ładne...
A wzięło się stąd, że kiedyś jakiś paparazzi "ustrzelił" Kim Kardashian, kiedy chowała kosmetyki, bo właśnie poprawiała sobie oko i zrobiła "psik" pod skrzydłem. Zdjęcie obiegło Świat i nagle wszystkie dziewczyny zaczęły nosić torbę w ten sposób...:)
A dlaczego nie kopiujecie stylu np. Kate Moss, która nigdy nie nosi torby, tylko kurtkę z mnóstwem kieszeni?
Ech, Dziewczyniska.... Kto za Wami trafi....
Ja tak noszę torbę i wcale źle się z tym nie czuje :jezyk_oko:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja też noszę torebkę /bo nie wielką torbę - takich po prostu nie lubię/ na zgiętej ręce. Czasem "normalnie", a czasem właśnie tak. Dłoń też musi odpocząć od ściskania uch torebki. Krótkich uch, moje torebki są z reguły w proporcjach torebki królowej angielskiej ;-)
Torebka ląduje na przedramieniu też wtedy, kiedy wchodzę do sklepów. Mam wtedy obie ręce wolne.

Ja nie jestem z tych, co to ściskają w ręku telefon, ale czasem się zdarza, że muszę do kogoś zadzwonić - albo że ktoś do mnie za moment oddzwoni - wtedy nie wrzucam telefonu do torebki, ale potrzebuję mieć wolną dłoń. I taki jest główny powód noszenia przez Kim torebki w łokciu - w dłoni ma telefon...

A czasem, kiedy jestem w miejscu, gdzie jest spory ruch i hałas - trzymam tak torebkę, żeby usłyszeć ewentualny dzwonek telefonu. Kiedy mam torebkę na wysokości kolan - to go po prostu nie słyszę.

Na ramieniu torebek nie noszę, bo mam opadające prawe ramię i torebka zjeżdża mi z niego permanentnie. Na lewym - nie umiem się przyzwyczaić. Plecaki odpadają - nie ten typ ;-) A do kieszeni - nie jestem w stanie przełożyć tego wszystkiego, co noszę w torebce. Chociażby parasolkę :-)

Kate Moss też nie zawsze chodzi w jeansach - bo nie do każdego stroju pasuje kurtka z mnóstwem wyładowanych kieszeni. A co zrobić od jesieni do wiosny wchodząc do miejsc, gdzie okrycia pozostawia się w szatniach czy na dość odległych wieszakach?

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A pokazałabyś się w tej pikowanej ;) jestem ciekawa jak leży :)
Jutro spróbuje pstryknąć zdjęcie kiecki na sobie ;)

Ekstra szyjesz. Właśnie szukałam wykroju sukienki z reglanowymi rękawami :) Twoja wyszła świetnie.

Bardzo dziękuję :zawstydzony:. Bardzo mi przypadł do gustu taki rękaw. Fajnie się go szyje, nic nie trzeba wdawać i dobrze leży. Mam ochotę uszyć jeszcze jedną sukienkę z tego wykroju ale tym razem z czerwonej dzianinki (już nie pikowanej ;))

P.s.
Ja też nosze torebkę w zgiętym łokciu, bo uszy za krótkie, żeby ją powiesić na ramieniu, a lubię-jak Ania-mieć wolne ręce. To bardzo wygodna opcja i wcale nie podpatrzyłam tego u żadnej celebrytki :jezyk_oko:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A pokazałabyś się w tej pikowanej ;) jestem ciekawa jak leży :)
Jutro spróbuje pstryknąć zdjęcie kiecki na sobie ;)

Ekstra szyjesz. Właśnie szukałam wykroju sukienki z reglanowymi rękawami :) Twoja wyszła świetnie.

Bardzo dziękuję :zawstydzony:. Bardzo mi przypadł do gustu taki rękaw. Fajnie się go szyje, nic nie trzeba wdawać i dobrze leży. Mam ochotę uszyć jeszcze jedną sukienkę z tego wykroju ale tym razem z czerwonej dzianinki (już nie pikowanej ;))

P.s.
Ja też nosze torebkę w zgiętym łokciu, bo uszy za krótkie, żeby ją powiesić na ramieniu, a lubię-jak Ania-mieć wolne ręce. To bardzo wygodna opcja i wcale nie podpatrzyłam tego u żadnej celebrytki :jezyk_oko:

Ja chcę uszyć sukienkę z cekinów i dzianiny, ten wykrój spadł mi jak z nieba hihihi Ja wolę zwykłe rękawy, ale rzeczywiście reglanowe szyję się bardzo fajnie :) Dzięki
Avatar użytkownika
Administrator
Jakie cudne sukienki! Ojej nawet nie wiem która bardziej mi się podoba, obie wyszły Ci rewelacyjnie!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.