Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kolejna spódniczka na gumie. Materiał wypatrzony na straganie u Kory. Jest lejący i elastyczny. Nie mam tylko pomysłu jak wykończyć dół spódniczki. Mój singer nie chce szyć tego materiału. Myślałam, żeby obrzucić ściegiem rolującym na overloku ale spodziewam się, że dół będzie się zawijał. Pomyślałam, że może zostawię jak jest (tkanina nie strzępi się). Może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł :oczko:

--- Ostatnio edytowane 2014-03-05 13:54:35 przez evcia1 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jak podwijałaś kobaltową spódnicę bo nie mogę się dopatrzeć szwu żadnego? Czyżby ręcznie?
Jest elegancka, fajna :)
Tę ostatnią w różyczki możesz spróbować szyć tkaninę razem z podłożonym papierem,mnie przynajmniej tak się dobrze szyje niektóre,których zabytkowy Łucznik nie chce szyć.:oczko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dokładnie tak, papier z ksero podkładam ( dzieci rysują ołówkiem na papierze i szkoda mi wyrzucać to go tnę i pod materiał), super ciągnie maszyna :)
Ile ta guma ma szerokości?

--- Ostatnio edytowane 2014-03-07 15:05:32 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jak podwijałaś kobaltową spódnicę bo nie mogę się dopatrzeć szwu żadnego? Czyżby ręcznie?
Jest elegancka, fajna :)
Tę ostatnią w różyczki możesz spróbować szyć tkaninę razem z podłożonym papierem,mnie przynajmniej tak się dobrze szyje niektóre,których zabytkowy Łucznik nie chce szyć.:oczko:

Podwinięcie było ręczne. A co? Zaszalałam :D.
Jeżeli chodzi o podwinięcie tej w kwiaty, to się właśnie zastanawiałam nad papierem ale jakoś nigdy tego nie próbowałam.

Dokładnie tak, papier z ksero podkładam ( dzieci rysują ołówkiem na papierze i szkoda mi wyrzucać to go tnę i pod materiał), super ciągnie maszyna :)
Ile ta guma ma szerokości?

Niteczka, mówisz o takim papierze do drukarki? Zwykłej białej kartce A4? Bo tez mam tego sporo, mam 3,5letniego artystę, który ciągle podbiera kartki :)
Gumka ma szerokość 5cm ;).



--- Ostatnio edytowane 2014-03-07 18:05:03 przez evcia1 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po długiej przerwie wracam z nowymi ciuszkami. Obie sukienki powstały w czerwcu; obie uszyte z wykrojów z papavero. Niebiesko-kremowa http://www.papavero.pl/wykroje-do-pobrania/550-gotowy-wykroj-sylwestrowa-sukienka-numer-002-2011.html
Kremowa http://www.papavero.pl/wykroje-do-pobrania/805-805.html Wykrój jest rewelacyjnie prosty. Trzeba tylko poczytać komentarze i się zastosować do rad, czyli drukować rozmiar nawet o dwa nr większy niż się nosi na co dzień. Ja nosze normalnie 38/40 wykrój pobrałam w rozm.42.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ach jak pięknie!:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ach jak pięknie!:oklasky::oklasky::oklasky:
Dziękuję :buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne sukienki, moja faworytka to kremowa:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
:oklasky: :oklasky: :okok: super świetne sukieneczki i spódniczka bardzo ładna :hura: tkaniny obrane super do modelu :buzki:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ależ śiwetna tkanina! sukienki piekne Ci wyszły!
________________________________________________________

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.