Wersja do druku

37 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To dobrze, że igły się przydadzą. Przyczynę, jak rozumiem zauważyłaś. W czasie gwarancji również nic sama bym nie robiła z częściami, oprócz wymienienia noży czy igieł. Napisałam wiadomość prywatną.

Fides
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki Fides. Z nowymi igłami poczekam. Bo może nie oddadzą mi maszyny a pieniadze....PZDR
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...nie leżą na ulicy. Rozumiem. Maszyna wróci naprawiona.

Fides
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rozumiem Twój żal, Eszam.
Proszę daj znać jak się sprawa zakończy.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Już potrafię nawlekać,szyję różne materiały i powiem szczerze(może być).Szyję 4 nitkami,uparłam się że muszę opanować szycie 4 nitkami,a jak załapię zacznę zmiejszać ilość szpulek.
Pierwszy raz zwężałam podkoszulek,wszystko było by dobrze,tylko po uszyciu,zrobił mi się taki pofalowany bok i zastanawiam się,co ja zrobiłam żle?
Może ktoś mnie oświeci,wzór ściegu jest dobry,ustawienie nici chyba dobre,gdzyż ścieg wyszedł prawidłowy.Zmartwiłam się,gdyż chodzę w leginsach,a one często pękają na szwach (wiem,wiem trzeba troszkę schudnąć :( )Nici mam dobre ,nie elastyczne co prawda,ale przeznaczone do overloka i nie ciągnęłam przy szyciu za koszulkę.:szok:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A jak miałaś ustawiony dyferencjał? ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dyferencjał miałam ustawiony po środku.Kurcze czytam i czytam instrukcję i to jest tak jak "prowadził ślepy kulawego"ja muszę łopatologicznie.Ja muszę zrozumieć innaczej nauka idzie w las.Mam i miałam z tym problem.Tablicę Mandelejewa mam w jednym palcu,mimo,że minęło już tyle lat.Fizyki uczyłam się ze zrozumieniem,tak jak matematyki,a historia to mój dramat.Więcej bym zrozumiała,gdyby ktoś mi wytłumaczył co i jak.Chyba kiedy będę w Polsce pójdę gdzieś(tylko nie wiem gdzie),poproszę i nawet zapłacę za wprowadzającą lekcję,bo normalnie za często zaczynam się zniechęcać.Może macie kogoś w Warszawie,kto by mi pomógł?Ja będę 30-06.08 w Warszawie.
Aniu jak zwykle otwierasz mi oczy,pokazujesz palcem że robię żle.Masz anielską cierpliwość.Dziękuję Ci za to!!!!!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
moglo sie tez tak zrobic od drobniutkiego sciegu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ewo, Możesz zrobić zdjęcie tego falowania?
Fides
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ścieg nie był mały,a zdięcie zrobię i jak mi się uda to wstawię.Jeszcze nigdy tego nie robiłam,ale kiedyś trzeba zacząć!:tak:

37 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.