Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich,
nie wiem jak zacząć więc napiszę po prostu ,że od dłuższego czasu śledzę Wasze forum i mimo,że nie mam jeszcze maszyny w domu (uczę się szyć na maszynach u znajomej) postanowiłam już się do Wasz dołączyć :) Jestem zafascynowana tym miejscem a szczególnie Waszymi pracami i Waszą życzliwością.Gdy maszyna pojawi się w domu na pewno pojawi się też kilka pytań z mojej strony i mam nadzieję,że starczy Wam cierpliwości i wyrozumiałości aby odpowiadać na moje czasem zapewne banalne dla Was pytania:p
Jeszcze raz witam :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witamy serdecznie.:D:D:D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Witamy bardzo serdecznie :)
Mam nadzieję, że doczekasz się swojej własnej maszyny :) Widać jednak, ze znajoma to dobra kobieta bo nie dość, że sprzętu użyczy to jeszcze poduczy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nataszko, własna maszyna do szycia to wolność !!!!! Możesz szyć , co chcesz (oczywiście z różnym wynikiem), ale w szyciu praktyka i doświadczenie daje rezultaty. A możesz mi wierzyć, bo ładnych parenaście lat szyję profesjonalnie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wierzę Panie Wojtku :) Pana wątki oraz dzieła widziałam wszystkie jakie można tu znaleźć więc mogę stwierdzić,że naprawdę praktyka czyni mistrza :) Mam nadzieję,że za kilka lat i ja będę mogła pochwalić się chcoaiż w połowie tak pięknymi dziełami jak Pan :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Już mam maszynę w domu :) Od jutra zaczynam ćwiczyć :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Gratuluję Nataszko!!!To czekamy na pierwsze dzieło!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Nataszo! :)Ciesze się ,że masz swój 'warsztat ".
Teraz będziemy oglądać Twoje dzieła,powodzenia.
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.