Wersja do druku

62 strony: « < 29 30 31 32 33 34 35 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka genialna i idealna, dobrana do figurki i urody:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
w końcu miałam chwilkę, żeby przejrzeć wszystkie Twoje prace...
matko i córko (dosłownie córko, gdyż beżowa sukienka prezentowana przez córkę Twą będzie mi się śnić po nocach!!)

co za wyobraźnia i 'wolny umysł'!!!
prawdziwa artystka!
________________________________________________________
Imitacja to najbardziej żałosna forma uwielbienia

http://snowblackcorsets.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciężko powiedzieć która rzecz jest najfajniejsza. Wszystkie są boskie. Masz prześliczną córkę. Pozdrawiam :rotfl:
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie będę oryginalny, powtórzę za Agaaffek - śliczna sukienka i śliczna córka - potwierdza się stara prawda, że prosty fason sukienki daje najciekawsze efekty.
Kłaniam się głęboko i Mamie za uszycie, i Córce za prezentację.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wow, piękne. Chciałabym takie naturalne, urocze modelki oglądać. A nie jakieś tam nadęte.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo wszystkim dziękuję za miłe słowa uznania moje pracy, cieszy mnie to tym bardziej że wyznaję zasadę albo coś robię dobrze albo wcale, nie znoszę fuszery i miło jest jak ktoś to doceni, a teraz przedsmak tego co pokaże jak wypiorę sukienkę i na spokojnie zrobię zdjęcia w domu, bo oczywiście sukienka była szyta na wariackich papierach, bo były problemy z tkaniną i z transportem, to fotki które uchwycił obiektyw aparatu fotografa z portalu gostyn24.pl i na stronie http://elka.pl/content/view/54647/436/ , niestety tu nie mogę skopiować zdjęć więc można obejrzeć na stronie której link podałam jak ktoś ma ochotę, wyglądała jak księżniczka :)mam ogromne zaległości w oglądaniu prac innych forumowiczów ale to chyba na spokojnie w niedzielę popatrzę bo mam sporo pracy do wykonania.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Madziu słów brakuje!!!PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!!!!Córka miała najpiękniejszą sukienkę na balu!!!
SUSSANO mylę,że Madzi trzeba zmienić napis ten Stara Gwardia zdecydowanie do niej nie pasuje!Przepraszam,że NOMINUJĘ tu w tym wątku....poszukam odpowiedni!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Madziu słów brakuje!!!PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!!!!Córka miała najpiękniejszą sukienkę na balu!!!
SUSSANO mylę,że Madzi trzeba zmienić napis ten Stara Gwardia zdecydowanie do niej nie pasuje!Przepraszam,że NOMINUJĘ tu w tym wątku....poszukam odpowiedni!!!
POdpisuje sie pod kazdym slowem Trinny. A od siebie dodaje, ze brak mi slow, widac wyraznie ,ze na taki bal, to jednak mimo mody kroluje klasyka. Dluga suknia, to jest to:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Magdo jestem zachwycona! Suknia jest niesamowita, najpiękniejsza ze wszystkich! Chciałabym umieć tak szyć. I makijaż fantastycznie dopasowany do sukni :) Jesteś kolejnym wzorem do naśladowania!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja mama uznała, że coś ze mną nie tak, bo siedziałam przed komputerem, szczęka mi opadła a oczy wybałuszyłam do niemożliwych rozmiarów. REWELACJA :oklasky:
________________________________________________________

62 strony: « < 29 30 31 32 33 34 35 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.