Wersja do druku

62 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Po jakimś czasie szycia dla ludzi stwierdziłam, że musiałabym mieć na drzwiach chyba napis- dobra wróżka, bo kobiety wymyślają, a ja dwoje się i troję żeby to wykonać, ale to bardzo budujące, zmusza do myślenia i do samorozwoju. Nie mam sfotografowanych wielu swoich prac, ale pokażę Wam kilka :D Najlepsze są te dwie małe, one nie wymyślają, uwielbiają jak ciocia im szyje :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W historii mojego szycia też miała miejsce sukienka ślubna, miałam straszną tremę szyjąc ją, aczkolwiek nie odmówiłam tej osobie, bo zawsze mogłam liczyć na jej pomoc, gdy jej potrzebowałam. Mam wrażenie że coś tu zrobiłam nie tak, szczerze to nie mam doświadczenia w sukniach ślubnych i nie bardzo mogłam skorzystać z kogoś porady, to było jak jazda bez trzymanki, cały czas odnoszę wrażenie, że coś tu źle zrobiłam, jednak wszyscy byli zafascynowani kreacją młodej panny i jej córek :) ( wychodziła za mąż jako wdowa)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdo, Ty również przepięknie szyjesz, podziwiam Twoje prace i nie wiem, co mi się najbardziej podoba, chyba wszystko. Te dwie pannice w białych sukieneczkach są śliczne, również suknia ślubna efektowna. Bardzo mnie też zaintrygowała ta sukieneczka łososiowa układana w te "łuski". Ciekawy wzór, będę musiał pomyśleć o uszyciu takiej sukieneczki.Niebieska z falbaną też super. Oj, Wy dziewczyny , macie w czym wybierać !!!
A tutaj na forum , Magdo, wiekiem się nie przejmuj. Ja też już dawno przekroczyłem czterdziestkę, w tym ponad 25 lat bez przerwy szycie damskich ciuszków, ale za żadne skarby świata nie zmieniłbym swojego zajęcia.
Sukienki,bluzeczki, tu się czuję najlepiej, a na naszym forum człowiek się odmładza.
Avatar użytkownika
Administrator
Magdo piękne prace! Mnie najbardziej zauroczyła granatowa sukienka i kreacje dziewczynek - cudeńka!!! czekamy na więcej :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Pani Magdo piękne sukienki.Czarno biała sukienka w Pani wykonaniu będzie mi się śniła po nocach ;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nataszko ta klientka dała mi w kość, bo przymierzała sukienkę i pojechała na tydzień na studia, a w międzyczasie się odchudzała, więc jak ją ubrała przy odbiorze to osłabłam, musiałam poświecić sporo czasu, żeby to poprawić,bo efekt jest jak jest dobrze dopasowana, ale zobacz ten uśmiech na jej twarzy, aż chce się szyć jak widzi się taki efekt końcowy :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ten uśmiech wcale mnie nie dziwi sama bym pewnie miała jeszcze szerszy mając dla siebie taką piękną sukienkę :) Ja gdy miałam szyty gorset i spódnicę na studniówkę wciągnełam brzuszek podczas przymiarki i poźniej musiałam się odchudzać żeby w nią wejść a krawcowa już była załamana ,że czekają ją przeróbki :D Teraz gdy sama zaczynam obcować z maszyną wiem co czujecie drogie Panie podczas takich niespodzianek :p Mam nadzieję,że wkrótce ukażą się tu kolejne perełki z Pani pracowni :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne suknie. Ślubna bardzo mi się podoba, ale najbardziej słodkie są te dwie dziewuszki z pierwszego zdjęcia B-) gratuluję siostrzenic :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Magdo!!!Wszystkie prace bardzo ładne,ale jak większość osób najbardziej podziwiam dwie małe królewny...Na ślubie nie jednej osobie zakręciły się łzy w oczach na ich widok....wiem jak to jest dla mnie i męża też dziewczynki niosły obrączki(też szyłam sukienki)płakała większość osób ze wzruszenia w tym ja.....Czekam na jeszcze więcej!!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję wszystkim za miłe słowa uznania, dziewczynki faktycznie wywołały miłe uczucia wzruszenia i radości, a obrączki niósł chrześniak młodej panny na poduszce też mojego wykonania, jest dość prosta, bo to był pierwszy egzemplarz jaki był przeze mnie wykonany, kolejne były już nieco bardziej ozdobione :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

62 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.