Wersja do druku

62 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Poduszki śliczne a dziewczynki naprawdę piękne :) Rzeczywiście taki widok może wywołać łzy wzruszenia :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga Magdo twoje szycie wyglada bardzo dobrze, ciuszki pierwsza klasa. Moze zdradzisz gdzie sie tego nauczylas I czy korzystasz z gotowych wykrojow, czy tez sama je rysujesz.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mam kilka podstawowych wykrojów z burdy na których bazuje, a reszta to jest modelowanie na sylwetce podczas przymiarek, praktyka robi swoje. Nie wiem jak to się stało, ale jak klientka przychodziła z jakimś pomysłem to nie przyznawałam się, że tego nie potrafię, ale stawałam na głowie żeby to zrobić. Mam wykształcenie krawieckie, ale ze szkoły wiele nie wyniosłam,to było liceum, jak zaczęłam szyć po szkole i miałam jakieś wątpliwości miałam od kogo zaczerpnąć wiedzę,mam w rodzinie dobre krawcowe, tak że widzisz vanesso na taki efekt składa się wiele czynników. Na niektóre fasony faktycznie nie potrzebuje nawet gotowego mustra bo rysuje od ręki, ale dodam, że szyje dla klientek już jakieś 15 lat :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ach......co to był za ślub!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga Magdo ciezka praca I porady rodzinnych mistrzow szycia daly efekty, bo pieknie szyjesz. Widac ze talentu do szycia ci nie brakuje
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Taką sukienkę szyłam jednej z moich klientek jeszcze w karnawale, tylko na tym manekinie nie widać prawdziwego efektu, bo klientka ma tak olbrzymi biust, że musiałabym chyba włożyć pod sukienkę dwie główki pekińskiej.Mimo to wyglądała rewelacyjnie. :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kolejna piękna sukienka :) "Wypełniona" pewnie wygląda jeszcze lepiej ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super sukienka bardzo mi się podoba wykończenie czy to cyrkonie klejone?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie Edyto, to są takie plastikowe kamienie do ręcznego przyszywania, chyba ze 2 godziny je przyszywałam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Piękna sukieneczka, a to cieszy, jak kiecka leży dobrze na klientce. Nie wszystkie panie mają figury jak modelki i od tego jesteśmy my krawcowe i krawcy, aby fachowym szyciem zniwelować te różnice.
Jak już pisałem, lubię takie wyzwania, jak klientka ma tu i ówdzie obfite kształty, mobilizuje to do bardzo kreatywnego szycia, ale potem jak wszystko wyjdzie jak należy, to satysfakcja jest ogromna i żądne pieniądze tego nie zastąpią, po prostu trzeba być zakochanym w szyciu...

62 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.