Wersja do druku

62 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Z wypowiedzi zakochanych w szyciu wnioskują że też się zakochałam, mam tak samo jak Magdalena, nie przyznaję się że nie potrafię czegoś uszyć- tylko kombinuję i próbuję i zawsze wychodzi, grunt to nie poddawać się, ja nie mam tak dużego doświadczenia, kiedyś bałam się szyć,czasem zniechęcałam się... dopiero pewnie od około roku szyje innym, wcześniej się bałam że mogę coś zepsuć. Siebie obszywam już odkąd pamiętam, już w gimnazjum uszyłam sobie jakąś kieckę na zakończenie, na półmetek suknie i na studniówkę, na wszelkie imprezy sobie szyje ciuszki, szyje sobie też kurtki nawet zimowe i wszelkie dodatki wykonuję od biżuterii po torebki... dobra kończę już bo to wątek Magdaleny-podziwiam Twoje prace i będę tu zaglądała i pewnie nauczę się nowych rzeczy, pozdrawiam Cie i życzę dużego natchnienia do szycia:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku tak wiele szyjesz dla swojej żony, ja też mogę się pochwalić, że mój mąż ostatni garnitur kupił sobie na nasz ślub, czyli w maju będzie 19 lat, a kolejne szyłam mu sama. Tak szczerze to niewiele męskich ubrań szyłam, bo faktem jest że większość kobiety szyją sobie ubrania, ale mam na swoim koncie kilka marynarek męskich, tu prezentuję ostatni garnitur mojego męża, zdjęcie wycięte z wesela :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdo, jesteś super dzielną krawcową jak umiesz uszyć marynarkę lub cały garnitur. Krawiectwo męskie jest jednak specyficzne, owszem ubrania się powtarzają, dobre uszycie marynarki to jest wielka sztuka.
I tu muszę wyznać , że nigdy nie uszyłem garnituru lub męskiej marynarki, napewno jakoś bym uszył, ale szycie damskie bardziej mnie pociągało. Damskie ciuszki są o wiele bardziej atrakcyjne i różnorodne i pod względem kroju i materiałów. A i efekt szycia jest ciekawszy, niż przy męskim garniturze, który w zasadzie jest każdy taki sam.
Avatar użytkownika
Administrator
Wow podziwiam odwagę - ja mam jakąś blokadę i męskich ubrań się nie tykam. Raz że nie mam doświadczenia a dwa to się po prostu boję, że coś nie wyjdzie. A jak nie wyjdzie to się nieźle wkurzę...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ostatnio mam same przeróbki wiec nie bardzo było się czym pochwalić, ale mam 2 nowe sukienki dla siedmioletnich panienek, tylko tym razem fotki bez modelek :) Niby takie nic ale trochę czasu zabrało ich uszycie wbrew pozorom.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Obie śliczne (i pracochłonne) ale ta z falbanek zdobyła moje serce. Magdo jak to się szyje? Robisz prostą bazę i na nią naszywasz falbany czy jak...?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ta z falbanek cała jest z dzianiny, prosta baza, w zasadzie lekko poszerzona do dołu, a falbanki wszystkie kroiłam po skosie, bo ładniej się układają, każda obrzuciłam z dwóch stron, podwinęłam dół, górę naszyłam na przód lub tył, a na końcu zeszywałam boki, tylko dolną falbanę podwinęłam na końcu po zeszyciu boków. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ta z falbanek cała jest z dzianiny, prosta baza, w zasadzie lekko poszerzona do dołu, a falbanki wszystkie kroiłam po skosie, bo ładniej się układają, każda obrzuciłam z dwóch stron, podwinęłam dół, górę naszyłam na przód lub tył, a na końcu zeszywałam boki, tylko dolną falbanę podwinęłam na końcu po zeszyciu boków. :)
Czyli tak jak myślałam :) Powiem Ci, że mam sporo więcej lat niż 7 ;) ale z przyjemnością widziałabym taką sukienkę w mojej szafie tym bardziej, że falbanki teraz w modzie. No i poszerzają a mnie trzeba poszerzać ;) Hmm może uszyję coś podobnego?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jasne ze tak, szyj i pokaż potem jak w niej wyglądasz :D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ładne... Naprawdę!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

62 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.