Wersja do druku

62 strony: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo mi się podobają twoje prace:)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Świeżynek
Świetne rzeczy szyjesz. Szycie jest moją pasją i do tej pory traktowałamto jako hobby... ale od pewnego czasu postanowiłamsie podzielić swoimi zdolnościami z innymi i założyłam bloga. Chciałabym tak perfekcyjnie szyć jak Ty. Zapraszam http://modaLena.blog.pl/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienki dla druhen :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no cudenka :)
Avatar użytkownika
Administrator
Fioletowe... jakie piękne!! Francja -elegancja Madziu :)) Mogłabym być taka druhną :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja jestem zachwycona tą różową ciężarówkową sukienką :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trochę staroci i trochę nowości, niektóre już były ale kiepskiej jakości foty więc teraz mam lepsze to wstawiam ponownie
Sukienka nr 1 mała czarna klasyczna z wiskozy z lycrą
Sukienka nr 2 wieczorowa, siostrze na studniówkę szyłam, niestety nieco jej się przytyło,a była bardzo dopasowana, ale i tak dobrze że mogła ją jeszcze ubrać żeby fotkę zrobić bo manekin był za gruby
Sukienka nr 3 pepitka średniej grubości, nie widać ale w szwach są kieszenie, bardzo fajna bo oprócz wielkich upałów nadaje się do noszenia cały rok, gdy chłodniej na koszulę lub golf
Sukienka nr 4 trudny do opanowania materiał, kreszowany szyfon w delikatne groszki, sukienka w lekki trapez tylko z zaszewka boczną do biustu na podszewce
Sukienka nr 5 sukienka bandażowa, nie mam pojęcia jak się fachowo za nią zabrać, ja po prostu pocięłam na równe paski cienką elastyczną satynę i gdzie trzeba było to nieco nadciągnęłam lub wdałam, najtrudniej było przy biuście ale jak widać jakoś poszło i wygląda ok.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
1 2 3 4 5
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka nr 6 prosta tylko dół z półkoła
Sukienka nr 7 zupełnie prosta z zaszewkami, ale przy takiej tkaninie z wzorem czasem lepiej nie kombinować żeby nie " przedobrzyć "
Sukienka na zdjęciu nr 8 i 9 już była ale mało efektowne zdjęcia były, teraz jest zdecydowanie lepiej wyeksponowana
Sukienka na zdjęciu nr 10 tez już była, były efektowne zdjęcia ale mało widoczne szczegóły, tym razem to były zdjęcia typowo sukienek.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
6 7 8 9 10
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ostatnia na dzisiaj, teoretycznie prosta dla mojej siostry, więc jak znam życie po praniu by przyjechała żebym odprasowała jej fałdy, to wpadłam na pomysł żeby dla ułatwienia w późniejszym użytkowaniu odszyć wszystkie zaprasowane linie po długości a było ich 40 łącznie :) sobie zajęcie wymyśliłam
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
same sliczności :) ale najbardziej podobają mi się :
-bandażowa (nawet ładniejsza niż oryginał)
-w czerwone owale, po prostu ma to coś
- i te 2 tego samego kroju :) bardzo ładne

świetnie szyjesz pogratulować talentu :)
________________________________________________________

62 strony: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.