Wersja do druku

62 strony: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dorzucam kilka zdjęć reszty okien z Pałacu Pępowo
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie, tak pałacowo :D Ale ci to ładnie wychodzi :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Och...pałacowo!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
:oklasky:Czesc Magda! Po twojej wizycie na moim watku , poztanowilam cie blizej "poznac" i musze powiedziec ze jestem pod wrazemiem! Twoje prace sa DOPIESzCZONE! Mnie tez zdaza sie szyc ciuszki powie.ane z gazet, musze przyznac ze nie zawsze jest to proste :) ale najprzyjemniej mi sie ogladalo firany ;) zwlaszcza ze zajmije sie ich szyciem na codzien :)

ZDOLNA JESTES :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ale czad! Super szyjesz
Avatar użytkownika
Administrator
Francja-elegancja :) Piękne i gustowne firanki, dopieszczone okna!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dzięki wielkie :) Tak Susanno dopieszczone na maxa, tym bardziej że właściciel sam kiedyś szył ale ze skóry nie miałam łatwego zadania. W zasadzie wszystkich klientów traktuję tak samo i robię wszystko według swojej najlepszej wiedzy i umiejętności, ale zawsze jest jakaś presja jak klient z wykształcenia czy doświadczenia zawodowego jest krawcem, ale plus tego był taki, że bardzo doceniał moją pracę i zawsze dorzucił nieco więcej niż wynosił rachunek. Te firanki co są we wnękach tez dały mi popalić, bo na odcinku 2,80 metra musiałam przymarszczyć 10 metrów i to jeszcze tkaniny złożonej na pół ( czyli 2 warstwy), ale co tam oczy mają stracha ale ręce wszystko zrobią ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A tu propozycja dla przyszłych mam na jakieś konkretne wyjście, tą akurat szyłam na ślub cywilny, do zdjęcia pozowała inna pani bo właścicielka sukienki już maleństwo urodziła :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Yhhh widziałam w galerii an facebooku i naprawdę jak dla mnie ta sukienka jest idealna dla "ciężarówek". Ta kokarda tak fajnie podkreśla brzuszek :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka słodka!!!Madziu czyli będziesz szyła Pannie Młodej następną sukienkę????

62 strony: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.