Wersja do druku

62 strony: « < 35 36 37 38 39 40 41 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ślicznie :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jejku, jakie tutaj są cuda! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Uwielbiam falbanki w sukienkach, a widzę, że tutaj ich sporo :) gratuluję talentu i zazdroszczę córkom! taka mamuśka to prawdziwy skarb, można mieć każdą wymarzoną kieckę :D hehe
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
BOSKA JEST!!!!!!!:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Urocza jest i ta opaseczka we włosach:] mmmm miodzio:]
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dzięki, dzięki, tak prozaicznie prosta rzecz a taki efekt :hura:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Madziu cuda i cudeńka u Ciebie!! Ta sukieneczka w stylu lat 20-tych jest obłędna. Mała Dama wygląda niezwykle szykownie i myślę że nieco większe Damy także wyglądałyby bardzo korzystnie :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie wiem jak Wy to robicie, albo co ja robię nie tak że na nic nie mam czasu ? Dawno nie czytałam i nic nie wstawiałam, nie było kiedy nawet fotek porobić :yyyy:... no i buduję fan-page na Facebooku, to tez na wszystko nie wystarczy czasu. Niedawno dostałam kilka fotek dekoracji okiennych które wykonałam do Pałacu w Pępowie, ogromne ilości metrów ciężkiej tkaniny na zasłony i lambrekiny, długość zasłon i firanek 4 metry, lambrekiny 80 cm na 280 podklejane sztywnikiem jak do mundurów wojskowych, zasłony i firany na taśmie marszczącej, a lambrekiny górą podszyte rzepem, w sali z białą firanką zastosowana tkanina jedwabna o szerokości 140 cm, zużyto ponad 200 metrów bieżących, mało tego jak je uszyłam musiałam wejść na drabinę i ułożyć góry na skrzyniach, aby otrzymać oczekiwany efekt końcowy :boisie: nie chwaląc się :zawstydzony: wyszło zaje...fajnie
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wyszło genialnie! Podziwiam za takie szycie. Wszywałem kilka razy taśmę do firan i to takie nużące, że oczy same się zamykają! Ileż Ty musiałaś włożyć cierpliwości i siły przerzucając tyle metrów materiałów! Brawo!
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Administrator
Jakie lambrekiny! Szczena opada! Ależ to mi się podoba!!

Madziu może Ty pomożesz: szukam taśmy ze zwisającymi koralikami w przystępnej cenie. Chciałam ją naszyć na dół firanki. Możesz coś polecić?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wielkie dzięki za uznanie :) Niestety Susanno raczej nie pomogę, przyszywałam klientce też taką do firanki (foto będzie niedługo), ale sama kupowała no i ten sklep gdzie kupowała do tanich nie należy, ale zwrócę uwagę, może akurat gdzieś się natknę przypadkiem.
________________________________________________________

62 strony: « < 35 36 37 38 39 40 41 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.