Wersja do druku

62 strony: « < 50 51 52 53 54 55 56 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
CUDO :oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka niesamowita!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Sliczna sukienka, napatrzyc sie nie moge :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękna i ten kolor ....:okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Musiałem wrócić się z logowaniem na stronie, bo muszę skomentować Twoją sukienkę. Chodzi mi o tą chabrową, ostatnio prezentowaną. Jest śliczna , cudowna, przepiękna, brakuje słów. Pięknie szyjesz !!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka rewelacyja, ile to pracy zrobić takie dzieło :mysli: Podziwiam i gratuluję :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witam wszystkich, nie mogłam odnaleźć mojego wątku, a jakbym chciała poczytać wszystko czego nie przeczytałam od ostatniej wizyty to pewnie z tydzień by mi to zajęło. Poszłam do pracy na etat bo udało mi się załapać dość blisko domu, pomyślałam fajna perspektywa 8 godz w pracy i po południu mogę szyć nie mam już małych dzieci. Kwiecień i maj dawałam radę a potem dali mnie na lakiernię, gdzie pracowałam ciężej niż niektórzy mężczyźni, wykańczałam się fizycznie i powolutku łapałam doła więc najlepsze w tym momencie co mogłam zrobić to odeszłam. Zdjęcia sukienki tej co w maju dodałam jeszcze nie doszły do mnie od właścicielki, ale liczę że pamięta. Jak tylko wróciłam do szycia momentalnie naschodziło się tyle osób że musiałam siedzieć od wczesnych godzin rannych do późna wieczór. Oczywiście nie było czasu na robienie fotek bo kiedy, ale to co udało mi się zatrzymać pokażę dzisiaj. 2 zdjęcia dostałam od klientki profesjonalne (mojej siostry jakby co ;-) )spodnie sznurowane z dwóch stron ze skaju i gorset na podszewce i na fiszbinach ze skaju.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Gorset i spodnie ze skaju Tył gorsetu
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
WOW! Niesamowite spodnie!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Czadzik! Drapieżne rockersowskie klimaty!:)
Szkoda tylko, że ze skaju, bo ciało się w tym poci niemiłosiernie... No i skaj szybko traci wygląd. jeśli jest często noszony.
Ale wrażenie "wybuchowe"!:okok:
Zastanawia mnie tylko ten rozmiar biustu u tak młodej dziewczyny..?:)

Ale motórek bardzo w porząchu! Najbardziej przykuwa uwagę zabytkowe przednie zawieszenie, z pierwszej połowy ubiegłego wieku - to rasowy chopper!:okok: A z tyłu twarde zawieszenie, za to siodło ze sprężynami - też chyba przedwojenne?:okok: Majstersztyk!

--- Ostatnio edytowane 2013-10-27 07:24:28 przez Zibiasz ---
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czadzik! Drapieżne rockersowskie klimaty!:)
Szkoda tylko, że ze skaju, bo ciało się w tym poci niemiłosiernie... No i skaj szybko traci wygląd. jeśli jest często noszony.
Ale wrażenie "wybuchowe"!:okok:
Zastanawia mnie tylko ten rozmiar biustu u tak młodej dziewczyny..?:)

Ale motórek bardzo w porząchu! Najbardziej przykuwa uwagę zabytkowe przednie zawieszenie, z pierwszej połowy ubiegłego wieku - to rasowy chopper!:okok: A z tyłu twarde zawieszenie, za to siodło ze sprężynami - też chyba przedwojenne?:okok: Majstersztyk!

Zadziwia mnie Twoja wszechstronna wiedza, dla mnie to jest jakaś chińszczyzna to o czym piszesz, nie pasjonuje mnie to, siorka stara nie jest ale ma już 16-letnią córkę więc bardzo młoda też nie, a biust ma taki naturalny niestety, jest on dla niej zmorą, od jakiegoś czasu ćwiczy co dziennie półtorej godziny i ostatnio bardzo się cieszyła że biust też jej zmalał bo już nosi staniki o rozmiar mniejsze. Ja niestety nie mam maszyny przystosowanej do szycia skór, a ona chciała ze skaju to ma.
________________________________________________________

62 strony: « < 50 51 52 53 54 55 56 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.