Wersja do druku

62 strony: « < 48 49 50 51 52 53 54 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super :)jak coś to takie minimum jakie muszę mieć to 120 cm bo duża klientka :)
Może uda się z córą podzielić . Mogę też wziąć całość żeby Ci bez sensu kawałek nie został.

Swoją droga zarejestruję się w tym sklepie bo ładne rzeczy mają.

--- Ostatnio edytowane 2013-03-06 11:18:19 przez szklanka ---
________________________________________________________
http://www.annapietrzykowska.pl/
http://twoj-projekt.pl

Nie ma rzeczy łatwych, ani trudnych. Są tylko rzeczy które potrafimy zrobić lub nie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magdo, dzięki za link do hurtowni u Stefana. Zawsze jak jestem tam to robię w niej zakupy. Nie wiedziałam że można kupować u nich przez internet. A twoja torba jest wspaniała :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super torba taka moja rada mała jeśli chodzi o metalowe uchwyty to niestety wycięty za duży otwór nawet wystarczy o 2 mm i już wysnuwa się tkanina przetestowane przeze mnie ja niestety musiałam kupić większe oczko
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Super torba taka moja rada mała jeśli chodzi o metalowe uchwyty to niestety wycięty za duży otwór nawet wystarczy o 2 mm i już wysnuwa się tkanina przetestowane przeze mnie ja niestety musiałam kupić większe oczko
Wyobraź sobie że otwór nie jest za duży wycięty, zanim założyłam uchwyty to nawet filc było widać wewnątrz jak przymierzałam, ale nie docinałam w obawie że będzie za duży właśnie i wepchnęłam na siłę, mimo to wysuwa się dołem, ale moja córka ma gotową torebkę z takimi uchwytami i też się wysunęła pod spodem z uchwytów tkanina, zamierzam skonsultować to z miejscowym tapicerem może on coś podpowie o czym nie mam pojęcia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bo ja wycięłam ciut za duże i taki był efekt po wymianie na nowy i nauczona błędem teraz wycinam i jest ok a może na przekór właśnie jest za dużo i nie ma gdzie się podziać nadmiar filcu no jestem ciekawa co ci podpowie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Rozmawiałam z moim znajomym tapicerem, przyjechał do mnie nawet zobaczyć to i powiedział że te uchwyty są za delikatne do tego filcu, one mogłyby tutaj pełnić funkcję ozdobną a nie wykończeniową, ten metal jest bardzo miękki i giętki, dlatego się wysuwa filc.Muszę zmienić wykończenie góry.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna ta nowa torba! Szkoda uchwytów, bo faktycznie dużo uroku nadają.

A ja ostatnio szukałam filmików jak haftować na ręcznikach i żeby nie wciskać ich w tamborek używali klejącej flizeliny papierowej (w sensie takiej jak naklejka, a nie żelazkiem przyklejanej). Myślę, że w przypadku takiego filcu też by się to dobrze sprawdziło :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Torebka miodzio:oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Torebka została popróta będzie inna a teraz na brudno sukienka na drugi dzien slubu, dawno mnie tu nie było ale od początku kwietnia mam etat i szyje tylko po godzinach
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O kurcze dodalam fotki z telefonu i wyszly bokiem, poprawie sie nastepnym razem obiexuje
________________________________________________________

62 strony: « < 48 49 50 51 52 53 54 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.