Wersja do druku

62 strony: « < 45 46 47 48 49 50 51 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sukienka aż dech zapiera piękna po stokroć piękna ja jestem oczarowana :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękne rzeczy, i wszystko takie perfekcyjne :)
Podziwiam i nabieram ochoty na szycie :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak Madziu sukienka jest rewelacyjna!Dodam,że Magda szyła ją w zawrotnym tempie z tego co wiem....A poduchy...piękna pamiątka!
:D:D:D tak to było mistrzostwo świata z tempie szycia, ale spoko wyszło fajnie, dzięki za pochwały aż chce się szyć, a dzisiaj wspomniana wcześniej torebka :)

Dodam że to pierwsza uszyta w moim życiu torebka, ale jestem bardzo zadowolona i mama też więc już kopiłam filc na następną tym razem dla siebie

--- Ostatnio edytowane 2013-02-01 21:52:44 przez Magda ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak Madziu sukienka jest rewelacyjna!Dodam,że Magda szyła ją w zawrotnym tempie z tego co wiem....A poduchy...piękna pamiątka!
:D:D:D tak to było mistrzostwo świata z tempie szycia, ale spoko wyszło fajnie, dzięki za pochwały aż chce się szyć, a dzisiaj wspomniana wcześniej torebka :)

Dodam że to pierwsza uszyta w moim życiu torebka, ale jestem bardzo zadowolona i mama też więc już kopiłam filc na następną tym razem dla siebie

--- Ostatnio edytowane 2013-02-01 21:52:44 przez Magda ---
Ta torebka jest cudem świata!!!! Mogę spytać czy sama haftujesz wzory tego typu co na torbie?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak :) mam hafciarkę i haftuję sama, no może nie zupełnie bo córka się tym zajmuję, ale sądzę że to akurat tutaj nie ma znaczenia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Śliczna!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przepiękna
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jest filc 4mm? Ja kiedyś próbowałam haftować na takim i poległam.... to się zakłada na tamborek czy jakoś kładziecie to na górze? :/
Avatar użytkownika
Administrator
Widziałam na facebooku - myślałam, że to "kupna". Śliczna Madziu, ten haft czyni ją wyjkątkową :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky:Śliczna
________________________________________________________

62 strony: « < 45 46 47 48 49 50 51 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.