Wersja do druku

62 strony: « < 46 47 48 49 50 51 52 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Sukienka dla córci jest cudowna, jak i cała reszta prac. Gratuluję takich zdolności.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
@ imp18
Tan filc jest cieniutki i mięciutki
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=456832231044970&set=pb.293604007367794.-2207520000.1360090066&type=3&theater
i da się go zapiąć na tamborku bez problemu, teraz mam grubszy chyba ten 4 mm i wiem ze nie zapnę go w tamborku, więc zamierzam przyszyć na 4 narożnikach do tamborka bo mam kwadratowy i zobaczę czy da się haftować, filc jest dość sztywny więc mam nadzieje że się uda :)
Dziękuję wszystkim za miłe słowa uznania :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
@ imp18
Tan filc jest cieniutki i mięciutki
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=456832231044970&set=pb.293604007367794.-2207520000.1360090066&type=3&theater
i da się go zapiąć na tamborku bez problemu, teraz mam grubszy chyba ten 4 mm i wiem ze nie zapnę go w tamborku, więc zamierzam przyszyć na 4 narożnikach do tamborka bo mam kwadratowy i zobaczę czy da się haftować, filc jest dość sztywny więc mam nadzieje że się uda :)
Dziękuję wszystkim za miłe słowa uznania :)
Aha, to daj znać jak testy poszły :) Na torby to najlepiej taki impregnowany, bo taki cienki to może się rozejść pod wpływem wody. No ale torba jest świetna tak czy siak :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Filcu jeszcze nie haftowałam , ale dostałam fotki moich prac z sali do której szyłam, no i tez przy okazji przypomniałam sobie że mam jeszcze 2 zdjęcia sukienek na krzesełka ze wstążkami, które szyłam 2 lata temu, wiem że już część tej pracy pokazywałam, ale teraz mam to w takiej ładnej fachowej oprawie :p
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
... i te z przed 2 lat
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lambrekin i zasłony przepiękne. Podoba mi się w nich wszystko - kolor, wzór na tkaninie i oczywiście wykonanie. A krzesełka maja niezłe ubranka - podziwiam za ogrom pracy.:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O jejku zapomniałam jeszcze się pochwalić poduszką pod obrączki ostatnią, sukienka na połowinki, tylko manekin nieco szczuplejszy niż klientka, no i mała Izunia nie chciała być księżniczką na balu w przedszkolu jak większość jej koleżanek tylko panią doktor, z jakiejś bajki nie wiem jakiej moje dzieci już wyrosły więc nie jestem na bieżąco
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdaleno, tworzysz niesamowite dzieła !!! I normalne uszytki, ale np. te fantastyczne "ubiory" dla mebli, zasłony, poduszeczki itp. Człowiek jak szyje tylko sukienki, bluzki, spódnice , trochę zapomina, że szycie może zataczać takie szerokie kręgi i tak wiele niezwykle uroczych przedmiotów można uszyć !!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zwykle wszystko bardzo pięknie odszyte. Podziwiałam już wcześniej na facebooku i jestem pełna uznania. :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
po prostu piękne :)

62 strony: « < 46 47 48 49 50 51 52 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.