Wersja do druku

62 strony: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przepiękna i chyba pracochłonna bo te koraliczki to pewno recznie doszywane, rewelacja:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Twoja corka miala niepowtarzalna kreacje, szczesciara ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Madziu ja już się przyzwyczaiłam do tego że sukienki w Twoim wydaniu zawsze powalają na kolana,
tak jest i tym razem, ślubna- przecudna ,no a ta dla córki jest poprostu zjawiskowa, podoba mi się dużo bardziej niż oryginał, no i to wykonanie ,widać Mistrza Krawieckiego.
Mnie też chwilę nie było na Forum, ale teraz już jestem, i mam zamiar nadrobić te zaległości, widzę że przybyło nam dużo nowych Forumowiczów, więc lecę oglądać nowe prace, a Tobie Madziu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję wszystkim za miłe słowa, dzisiaj dostałam fotki poduszek które uszyłam dla nas każdej z sióstr, materiał był własnością siostry Agi, wzór sama ściągnęła z netu i dała do informatyka przerobić na haft bo miała w planie uszyć torebkę z filcu z haftem, niestety nie zdążyła więc na pamiątkę po niej każda ma poduchę a mama dostała torebkę ( fotka torebki jeszcze nie dotarła), no i zdjęcia sukienki studniówkowej w odpowiedniej oprawie :) a ja chyba muszę wezwać egzorcystę, bo skończyłam chorować odpukać w niemalowane ale jestem już ponad miesiąc zdrowa to nie wiem skąd w mojej stopie znalazło się szkło dosłownie opiłek ale prawie centymetrowy, oczywiście myślałam ze mam odcisk bo nic nie bolało, jak zaczęło boleć to konkretnie i w rezultacie poszłam do lekarza bo bałam się zakażenia , bo stopa spuchła i czerwona, no lekarz potwierdził że do jutra mogło by być ze mną krucho. Nic mnie już nie boli (oprócz tyłka od zastrzyków) ale mam dzieciaczki Agi na wakacjach i mała śmieje się ze mnie i mówi: ciocia chodzisz jak stara babcia :D:D:D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka studniówkowa prześliczna, jak to wspaniale że możesz przeistaczać marzenia o tych sukienkach tych dziewczynek w rzeczywiste kreacje jak wróżka z kopciuszka
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka przepiękna, bardzo ci się udała... A poduchy i torebki są śliczną pamiątką po siostrze...

Widziałam torebki z haftem "wycinankowym" w sklepie... W koszmarnych cenach...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne te podusie:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Brylanty! :muza: :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia rewelacyjna, bardzo pięknie uszyta.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak Madziu sukienka jest rewelacyjna!Dodam,że Magda szyła ją w zawrotnym tempie z tego co wiem....A poduchy...piękna pamiątka!

62 strony: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.