Wersja do druku

62 strony: « < 42 43 44 45 46 47 48 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj, Magdo, dużo zdrowia ci życzę! Od leków wysiadła wątroba,no nieźle...

Piękne sukienki, naprawdę!

Ania
Tak Aniu tylko to nie moja wina ze lekarze rodzinni "oszczędzają" na wydawaniu skierowań w celu zrobienia badań dlaczego pacjent ciągle choruje na zapalenie górnych dróg oddechowych a nam dziurawią portfel,żołądek i wątrobę, a co najciekawsze po ostatnim leczeniu dostałam receptę na lek uodparniający za 120 zł i mimo brania go według wskazań lekarza na 4 dzień po zakończonych zastrzykach znów dostałam temperaturą, po prostu ręce mi opadły, na tydzień przed wigilią piłam tylko herbatki ziołowe na oczyszczenie wątroby bo przestała już filtrować i tak jak pisałam wcześniej pojechałam do lekarza medycyny chińskiej i zaraz po wizycie u niego już temperatura nie wzrosła, ech dużo by trzeba napisać ale po co wszyscy wiemy jaka jest nasza państwowa służba zdrowia więc lepiej nie chorować, tylko czasem nie mamy na to wpływu.
Poza tym dzięki wszystkim za pochwały, nie sfotografowałam poduszki pod obrączki bo nie było czasu, ale ta pani mnie jeszcze w tym tygodniu odwiedzi to poproszę żeby ja zabrała to Wam pokażę :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja mam szczęście - "moja" lekarka pierwszego kontaktu jest bardzo skrupulatna i bada, co się da ;-) Tak że chyba wszystko zależy od człowieka, a nie od systemu, a którym pracuje ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No tak jak w każdym zawodzie są ludzie z powołania i z innych powodów np. dla kasy, tu kilka zdjęć jeszcze bez montażu, zgadnijcie z jakiego filmu jest ta sukienka :jezyk_oko: szyłam córce na studniówkę która odbyła się w piątek 4 stycznia :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jaka piekna
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Czyżby z Titanica ?? Suknia śliczna !! taka kobieca i jednocześnie delikatna :) zazdroszczę fachowej ręki i umiejętności odtworzenia z filmu :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
:oklasky::oklasky:jaka piekna dama:-) podziwiam
________________________________________________________
szycieeli
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo ładna sukienka, taka delikatna :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękne sukienki Magdo .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia .

--- Ostatnio edytowane 2013-01-06 18:59:11 przez kasia38 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka na studniówkę cudowna - już dawno nie widziałam tak uroczej sukienki.

Dużo zdrowia życzę i wytrwałości.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdo, życzę przede wszystkim zdrowia !
Sukieneczka dla córki-maturzystki rewelacyjna i taka oryginalna. Zdradz, proszę, z jakiego filmu był pierwowzór, bo jestem kiepskim kinomanem. Czy z "Titanica", jak pisze Elcia 1103 ?
I te suknie ślubne przepiękne. Mnie odrazu, na widok takich sukienek, robią się maślane oczy i już bym siadał do ich szycia.

62 strony: « < 42 43 44 45 46 47 48 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.