Wersja do druku

21 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, Trauta...blat się ładnie prezentuje, bo dobrze go podeszłam.
Cokolwiek na nim postawisz i przesuniesz- zostawia rysy :boisie: .
Jestem zdesperowana!! W łazience musiałam odnawiać, tak mi umywalki montowali, a wszystko nowe.
Dodam, że lokalny profesjonalizm doprowadził do tego, że stałam się domowym hydraulikiem, stolarzem, malarzem i marmistą!! Nikomu nie można ufać !!
Zdajesz sobie sprawę, jak to wszystko wygląda???!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takich "profesjonalistów" to chyba w każdym zakątku świata jest na pęczki.
Jak już nie robią dla siebie, to odwalają robotę na odczepnego.
Jak się robi samemu, to satysfakcja większa :) Ja z mężem też remontuję. Może to i dłuuużej trwa, metodą prób i błędów do czegoś zawsze się tam dojdzie. Raz jeden jedyny w życiu, w zeszłym roku, pod koniec mojej ciąży namnożyło się problemów, bo i mama poważnie się rozchorowała i dziadek, więc zawołaliśmy firmę do zrobienia gładzi na ścianach. Znajomy od męża z pracy... to sobie myślę, przyłoży się.. Nic bardziej mylnego, i tak trzeba było praktycznie wszystko poprawiać, bo nawet porządnie im się zeszlifować nie chciało, nie mówiąc już o kasie, którą i tak za usługę zapłacić trzeba było.
W dzisiejszych na czasach na wszystkim się trzeba znać :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi, wygląda to ładnie. Mi się podobaja blaty kuchenne z marmuru. Nawet się przez chwile nad takim zastanawialiśmy, ale koszty nas przeraziły i ostatecznie zrobiliśmy tylko parapety. Rys nie zauważyłam, ale ślady po mokrych/gorących kubkach to niestety zostają i nie wiem, jak się tego pozbyć.
Trauta, no trzeba sie na wszystkim znać bo cwaniaków nie brakuje. Fakt tez, że jak sama zrobisz u siebie, to i satysfakcja ogromna. Ja pamiętam, jak kupiliśmy wielką szafę, którą z mężem i bratem po nocy składaliśmy, i jak na nią teraz patrzę to od razu mi się przypominaja te nasze nocne wariacje przy piwie i muzyce :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Asiu, trzebaby zobaczyć jak głębokie są te plamy.

Ja mam głębokie rysy, bo nikomu (z mężem włącznie) nie wydawało się, że trzeba coś ochronnego zakładać jak się cokolwiek ciężkiego kładło i przesuwało po blacie.
Musiałam zakupić polerkě Makity z regulowană szybkością, dyski ścierające różnej grubości (od 80 do 1200) i proszek polerujący do użycia na końcu + szpachlę specjalną i impregnat. No i instrukcje z YT - już mi powinni jakiś dyplom dać czy coś, tyle się stsmtąd nauczyłam.

Następnym razem optuję za stalą nierdzewnă, jeśli znajdziemy dobrej jakości.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Stal nierdzewna też się rysuje. Wszystko się rysuje w gruncie rzeczy...
Tylko stal trochę łatwiej wyczyścić z plam od soli, detergentów i zacieków z chlorowanej wody - najlepsza do tego jest cola.:)
A dzięki temu blatowi zdobyłaś kolejny fach! Od przybytku głowa nie boli! :D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibiasz, wiem, że wsxystko siě niszczy i rysuje.
ale nic mi się tak bardzo podoba jak profesjonalna kuchnia.
Zwłaszcza , że ja jestem pizzaiolo ;)


No tak, fach zdobyłam i to dość sprzedajny.

--- Ostatnio edytowane 2015-06-02 14:45:38 przez Iwi ---

--- Ostatnio edytowane 2015-06-02 14:46:25 przez Iwi ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetny pies i ten jego fotelik:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Choco, niestety, piesiu nie mój ;(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To nie zmienia faktu, że fajny :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Choco, nie mogę siě doczekać aż moją psinkę zobaczę. :beczy:

A tymczasem uszyłam 3 podusie...niby proste bestie, ale się na nich poślizgnęłam.
Wyliczyłam ładnie, wycięľam ślicznie, ale zszyłam niemal na śpiąco i źle zszyłam ;/...musiałam wszystko pruć i szyć od nowa .
Ale udało się ;)
A w sumie jest ich 3.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

21 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.