Wersja do druku

21 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No, to się napracowałaś!:okok: To raczej takie wałki do kanapy - narożnika chyba?
A czym to wypchałaś?
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Coś w tym stylu, Zibiasz. Z tym, że tym razem było to stricte szycie.
fabrycznie mają one w środku gąbkę tapicerską obklejoną odrobiną watoliny i podszewkę- bez niej nie dałoby rady założyć poszewki, która jest bardzo obcisła.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo profesjonalnie to wygląda :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Choco, nie mogę siě doczekać aż moją psinkę zobaczę. :beczy:

A tymczasem uszyłam 3 podusie...niby proste bestie, ale się na nich poślizgnęłam.
Wyliczyłam ładnie, wycięľam ślicznie, ale zszyłam niemal na śpiąco i źle zszyłam ;/...musiałam wszystko pruć i szyć od nowa .
Ale udało się ;)
A w sumie jest ich 3.
Znam ten bój, często moje przestrzenne myślenie szwankuje...
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dobrze wyglądają!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
rewelacyjne, idealne i perfekcyjne! No! baaaardzo podobają się mnie :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję. Jestem bardzo zadowolona z tych poduszek.


Aż coś Wam opiszę. Dziś byłam w centrum handlowym ze znajomą. Przechodząc obok jakiegoś sklepu dostrzegłyśmy fajną sukienkę: drukowany materiał w czerne, geometryczne figury z kilkoma kolorowymi akcentami, normalny, dość płytki dekolt, rękawy długie i proste, zresztą cała sukienka prosta w kroju, uroku dodawał jej pasek pasie (niewliczony w cenę).
Chciałyśmy zobaczyć cenę, więc weszłyśmy. Wchodząc popatrzyłam na markę sklepu : Armani Exchange, no tanie to nie będzie- pomyślałam.
No i tak było: $125, do tego trzeba dodać 10% vatu lokalnegp.
Tak sobie stoję i patrzę na szwy- no ładnie wykończone, ale szłu nie ma. Tak obmacuję tą sukienkę i coś mi nie gra...materiał na poliester wygląda. Znajoma mòwi, że to musi być jedwab.
Znalazłszy metkę patrzymy a tam ładnie napisane: 100% ....poliester!!!!
No ...szopka.
jakby można było znaleźć taki albo podobny materiał, człowiek by sobie uszył.

--- Ostatnio edytowane 2015-06-10 23:18:14 przez Iwi ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Poduchy wyglądają zawodowo :)

A co do jakości ubrań - dlatego właśnie kupuję w szmateksach i ewentualnie przerabiam. Ubrania w sklepach są kompletnie niewarte swojej ceny, badziewne materiały, które po 3 praniach wyglądają jak ścierki (albo jak u Ciebie, 100% syntetyku, a zwykle w poliestrze strasznie się człowiek poci) albo szyte za miskę ryżu, że na pierwszy rzut oka widać krzywe szwy i wszędzie się pruje. A tak, to kupuję sobie w szmateksie albo całkiem fajne rzeczy, albo takiej jakości jak w sklepach, ale przynajmniej za adekwatną cenę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi, tak jest ze wszystkim. Te ceny i jakość to dla ludzi nieświadomych i nieumiejących szyć, bo nawet nie spojrzą na metkę czy szwy, tylko kupią i się będą cieszyć, że armania mają :D Ci co szyć umieją to ostrożniej do zakupów podchodzą
________________________________________________________

21 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.