Wersja do druku

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
świetne! zwłaszcza te obite białe komódki bardzo mi się podobają :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Swietna robota i jak elegancko na takiej kanapie piesiu wyglada :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi, cudnie robisz tę tapicerkę, pełen profesjonalizm. Fotele, krzesła czy inne "siedziska" z gąbką - to rozumiem, szyjesz coś w rodzaju powłoki, w odpowiednim miejscu przytwierdzasz zszywaczem tapicerskim. Kiedyś tak odnawiałam krzesła. A szafki nocne to w jaki sposób zrobiłaś? Obkleiłaś je materiałem?
JakLucznik, szafki mialy czesci szyte. Material jest przyklejony tylko na szufladach, reszta szyta, nalozona i przytwierdzona zszywaczem.

AsiuSu i A.N.-dziekuje.. Jest dobrze, ale nie idealnie, kilka sztuczek od profesjonalistow by nie zaszkodzilo.
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze ale świetnie tapicerujesz! Genialne! Napatrzeć się nie mogę - wiekie brawa!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomysł fajny, ja na skutek Cat - Workowych (nie- patrz-workowych) pomysłów moich zwierząt, zostałam pozbawiona tapicerek na fotelach, częściowo na sofie, a na drugiej, rozsuwanej, od dawna dominuje ortalion w identycznym kolorze. Powinnam albo zrobić łóżko - jak mi się wcześniej chciało i zamknąć im dostęp do w kółko pranej ale ciężkiej sofki (dobrze że da się ją wtaszczyć do wanny), i naprawić fotele i krzesła, których "już nie ma potrzeby obdrapywania" ...właściwie świetny pomysł, i mam nadzieję, że będzie jeszcze przez chwilę gorąco...

Dziewczyno, wlałaś we mnie nowe życie bo już nie wierzyłam w przyszłość, jako że one + fotel = recydywa.
Tyle,że materiał na tapicerkę "mam ale nie dam" - budzi we mnie jakieś uczucia estetyczne, których nie potrafię określić, a kojarzone z szyciem.

Podkleić zniszczoną z jednej strony tylko, ale dziurawą tapicerkę z fotela, dość znaną w stylu , kiedyś mocną i dobrej jakości nie mam czym.
Ale wspaniale tobie się to udaje, odłączałaś jakoś siedzenia,czy jak? Kombinuję , kombinuję i nic mi z kombinacji nie wychodzi.
Może ja też nadam na forum, tapiceruje już sporo ludzi,meble mają swój koniec, a mogą jeszcze powyglądać.

FAJNE POMYSŁY, i ta czapka też super. Haftowana w napisy, bo nie widać dokładnie?
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna, dziekuje.
Koma, czapka?? Ktora to?
Szczerze, ja przygode z tapicerowaniem zaczelam przez przypadek i teraz bardzo mnie wzielo.
Wiekszosc mojej wiedzy czerpie w YouTube, gdzie maja nieraz fajne pomysly i z Pinterestu, gdzi mozna spotkac fajne tutki.
Co do foteli z "dotykiem" kotowym...mam takie dwa w obrobce. Tutaj juz idziemy w strukture fotela, wiec czesto, w zaleznosci od zapedow nalezy wejsc w strukture fotela, wiec gabki, podbicia i takie tam, nie zawsze wystarczy wymiana materialu.
W tych dniach postaram sie je zrobic, poniewz cch je wystawic na sprzedaz, wiec wkleje kilka fotek.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brawo, brawo - piękne przemiany - ciężki kawałek chleba z tapicerką, ale faktem jest, że teraz w internetach można znaleźć wszystko (my z małżem daliśmy drugie życie ulubionemu fotelowi i naprawiliśmy pralkę - tylko po filmikach;)

A i tak najbardziej podobają mi się fragmenty drewnianych mebli widoczne na zdjęciach;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wow kobieto zadziwiasz mnie! piękne praca, tapicerka? czy jest coś czego nie umiesz uszyć?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jeszcze nie wiem, LaGre ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna robota Iwi:oklasky: Widzę, że już Cię wciągnęły cięższe tematy szyciowe, a raczej tapicerskie:):oczko:
A ja się nie mogę zabrać za obszycie czterech zwykłych gąbek na oparcia:yyyy:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.