Wersja do druku

31 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety tez nie moge wejśc na stronki min. z tkaninami. Mam AdBlock (program zatrzymujący reklamy) ale dotychczas mi nie blokował wejścia na strony .... Spróbuję po wstrzymaniu blokowania.
..też nie wchodzi.....:zly:
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mamaIzy napisalam PW

magnez33Podam może bezpośreni link do Albumu tkanin
ale jeśli nadal nie będziesz mogła wejśc napisz,będziemy myślec co dalej:)


https://picasaweb.google.com/111080731213092256399/TKANINY#
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Niestety tez nie moge wejśc na stronki min. z tkaninami. Mam AdBlock (program zatrzymujący reklamy) ale dotychczas mi nie blokował wejścia na strony .... Spróbuję po wstrzymaniu blokowania.
..też nie wchodzi.....:zly:
Też mam zainstalowany Ad Block, bo bez tego idzie zwariować, ale u mnie jakoś nie blokuje wejść na strony.
Malwarebytes czasem próbuje coś blokować, ale pyta, czy zezwalam na połączenie.
Główny podejrzany jest gdzie indziej i bardzo prawdopodobne, że go masz, bo instaluje się wraz z różnymi programami i obiecuje zaprowadzenie porządków na dysku, a tymczasem sam bruździ niemiłosiernie i ściąga złośliwe oprogramowanie śledzące - to "Mc Afee". Najbardziej bodaj przeklinany typ przeglądarki na całym Świecie. Poczytaj sobie fora na jego temat. Suchej nitki na nim nie zostawiają. A w dodatku nie można się go zwyczajnie pozbyć przez "uninstall".
To wyjątkowo wredne i złośliwe bydlę.
Ale jest na niego sposób: ściągnij sobie darmowy programik "ADWCLEANER" i on zrobi z tym porządek. A przy okazji wyszuka wszystkie programy śledzące i typu "malware", po czym zapyta, które chcesz usunąć? Zalecam Ci usunięcie wszystkich, bo każdy z nich ściąga nieustannie różnego rodzaju chłam.
Trzeba tylko trochę cierpliwości, zanim wszystkie syfy zostaną wykryte i usunięte. Kiedy uruchomisz program - daj mu czas, to może potrwać nawet godzinę. I nie restartuj komputera, dopóki nie skończy i nie wyświetli komunikatu o zakończeniu skanowania. Wycmokta wszystkie robale spod każdej śrubki i każdego lutowania!
Naprawdę jest skuteczny!
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibiaszku! Jesteś Wielki :buziak: Zadziałało:hura: Wyciagnął mi jakieś jedno cho.....wo :boisie: i dosłownie rozszarpał na druga stronę mocy:cwaniak:
Dzięki ,piękne dzięki:buzki:
Mam trochę pomocnych programów i programików ale tego nigdy nie używałam a jest rewelacyjny:okok:

Kora -właśnie przeglądam:) ale to jeszcze troszkę potrwa:)
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
To przy okazji przestrzegę Was przed innym tego typu syfem - Babylon.
Jeśli ściągacie z netu jakiś program, czy cokolwiek, która to instalacja wymaga potwierdzenia, że chcesz zainstalować Babylon - lepiej zrezygnować, ponieważ rzeczony Babylon dokonuje prawdziwego spustoszenia w połączeniach sieciowych, za to przekierowuje na strony z golizną itp...
A pozbyć się go jest równie trudno, jak McAfee. Też jest wredny i upierdliwy.

--- Ostatnio edytowane 2014-01-25 23:38:42 przez Zibiasz ---
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,paczka dziś do mnie dotarła. Dzianinki śliczne, serdecznie dziękuję za gratisy ;-) Oj moja nowa renderka będzie iskry sypać :hura:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuję za wiadomość :oczko: miło będzie zobaczyć co wyczarowałaś na swojej maszynie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kora, bardzo dziękuję wszystko doszło, materiał spełnił moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona:hura: gratisik podoba mi się też i stokrotnie dziękuję:buziak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kora, do mnie dziś materiały dotarły, te groszki są prze fajne :D dziękuję za gratisy, jestem zadowolona i na pewno skorzystam nie raz z zamówienia :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję dziewczyny za transakcje.:)
Ciesze się,że jesteście zadowolone,szyjcie i pokazujcie co wyczarowałyście.
Ja narzekam na brak czasu ale też cos tam dłubię przy maszynie
Skroiłam sobie polarowe spodnie,leginsy raczej i jutro z rana czeka mnie szycie,
by móc założyć je do tuniki bo straszliwie mi zimno...
Dopada mnie infekcja... a wiosny nie widać

Zapraszam Was na mój stragan .Może jakieś koronki Wam są potrzebne?
A może tkaniny?
Pamiętajcie,że można negocjować ceny.


--- Ostatnio edytowane 2014-02-08 01:54:35 przez Kora ---
________________________________________________________

31 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.