Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczęta, mam problem. Chłopcy też, ale w moich wątkach mało się udzielają, dlatego skierowałam to pytanie głównie do Was. Rok temu, kiedy zaczynałam szyć, uszyłam sobie płaszczyk. Na modelu miał rękawy 3 / 4 , zakończone mankietami. A ja sobie uszyłam je luźno, takie szerokie. Lubię takie rękawy. Ale został mi się taki mały kawałek tego materiału, bo wcześniej uszyłam jeszcze z niego spódnicę i torebkę. Ten szeroki pasek jest właśnie od spódnicy. I tak myślałam, jak go wykorzystać, i wymyśliłam mankiety, jak w pierwotnym modelu. I teraz mam problem, bo nie wiem, jak jest lepiej? Co myślicie o tych dwóch wersjach?

--- Ostatnio edytowane 2011-03-26 22:45:02 przez Manuskrypt1 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Bez mankiwtów Z mankietami
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wariant z mankietami - moim zdaniem jest właściwy :)
Wszak cały płaszczyk jest nietypowy raczej...oryginalny więc i mankiety nadają jemu charakteru
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Manuskrypcie - zdecydowanie z mankietami. Wygląda o wiele ciekawiej niż taki zwykły. I tak nawiasem - piękny materiał :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Też głosuję za mankietami.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja także obstawiam mankiety
Avatar użytkownika
Administrator
Nic nowego nie napisze - mankiety!
W ogóle interesujący ten płaszczyk, materiał robi wrażenie :) Jakby wyszedł z pracowni malarza :)

--- Ostatnio edytowane 2011-03-27 13:17:20 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.