Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To co napisałam, to za sztukę:krzyk:. A jechać gdzieś dalej po prostu się nie opłaca.

Dlatego nie często zaglądam do lumpeksu( tych najbliższych zwłaszcza), chyba, że widzę kartkę z przeceną czy wyprzedażą.:) Za to mam swój sklepik z materiałami po 8, 10 czy 12zł/m. To wolę sobie coś uszyć:), choć wybór jest jaki jest.
Miałam też kiedyś taką sytuację, że kobita wydarła mi normalnie spodnie z rąk. Wtedy sobie pomyślałam, że ja o używane szmaty bić się nie mam zamiaru:plask::plask:.... i wyszłam. I tyle mnie tam widzieli:papa::papa2:

--- Ostatnio edytowane 2015-01-23 20:03:46 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Będąc w lumpeksie kupiłem (tak bynajmniej myślałem ) niebieską pościel
Zacznę od wytknięcia rażącego błędu, pokutującego niestety od dawna;
"bynajmniej" oznacza zaprzeczenie, nasączone nutą pogardy, czyli np. "Kupiłem? Bynajmniej."

W tym złożeniu zdania stosowałoby się raczej wyrażenie "przynajmniej", "w każdym razie".

A wracając do tematu - wolę buszowanie po bazarach. Tym bardziej, że mam kilka już rozpoznanych od wielu lat i znam tych przekupniów, a oni mnie. I wiedzą, że byle chłamu nie łyknę, a najlepsze rzeczy odkładają dla mnie, żebym sobie obejrzał.:)
Jeśli mi nie pasują - dopiero wykładają na stragan.
Poza tym mam taką technikę, że nie przepycham się do oblężonego straganu, tylko puszczam przodem "kopaczki" i obserwuję zza ich pleców, a kiedy w tej górze ciuchów dostrzegę rąbek czegoś, co mnie interesuje - wślizguję niczym piskorz pomiędzy nie tylko swoje długie łapsko i cabas!
Na ogół wojny nie ma, bo mnie interesują inne rzeczy, niż te zawzięte baby.:)
Na cholerę mam się męczyć i przepychać? Niech one kopią, a ja tylko czekam!:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zibiasz - bocian idący za pługiem :-)

W lumpeksach nie kupuję, bo:
- nie lubię - przygnębia mnie atmosfera. Coś jakby chodzić na kawę do domu starców...
- drogie są u nas. Takich okazji, o jakich czytam - to u nas nie ma. Pewnie mieszkam w tej samej okolicy co Mmstycha. :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
U nas ceny w dniu dostawy są bardzo wysokie (30 zł za sweterek, 60 zł za płaszcz) ale po tygodniu jest Obniżka 25 %, po kolejnym tygodniu 50 %, następnie 75 % a potem wszystko po 2 zł. Kilka dni przerwy i znów nowa dostawa.
Poza tym Pan, który tam sprzedaje zna mnie, zawsze pogadamy chwilę więc ja lubię tam przychodzić.
Prócz tego za każde wydane 50 zł otrzymuję pieczątkę - za 10 zebranych odliczają 30 zł od kolejnych zakupów :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
U mnie na jednej ulicy - Targowej, na odcinku dosłownie 500 metrów - jest sześć, czy nawet siedem lumpeksów, przy czym dwa z nich sąsiadują przez ścianę. I wszystkie mają powodzenie.
Jedne są ciekawsze, drugie mniej - zależy, co kto lubi. W jednym są fajne tkaniny, w innym - wielki wybór skór, w jeszcze innym - jest po prostu tanio, a w kolejnym mają przebogaty wybór jeansów.
A w takiej np. Humanie, przy odrobinie szczęścia, można trafić na moment, kiedy kasjerka ogłasza: "Proszę państwa, od tej chwili przez pół godziny wszystko za pół ceny!":)
W taki sposób kupiłem kurtkę, która mi wpadła w oko, ale była według mnie zbyt droga, jak na używany ciuch.:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pani Aniu jestem podkarpacianką:) ogólnie rzecz ujmując. Z małej miejscowości i te sklepy, które są w okolicy pozostawiają wiele do życzenia. Oprócz spożywczaków:).

Za to mam las za oknem i zwierzaczki:zacieszacz: ( z hodowlanych tylko dwa duże psy :pies: )
Wiem, że zdjęcia zupełnie nie na temat, ale nie mogłam się powstrzymać:oczko:. Moje niektóre ogrodowe zwierzaki ( prócz sowy z lasu za płotem)

Wracając do tematu - przed lumpeksowymi rzeczami wcale się nie bronię, tyle tylko, że mam takie głupie szczęście do tego jak napisałam wcześniej:glupek:.
Inna sprawa to zachowanie niektórych kupujących, którego czasem nie da się zignorować.:szok:

--- Ostatnio edytowane 2015-01-24 11:35:10 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Boskie - i przerażające :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna jaszczurka. Kiedyš wam pokażę co tutaj łazi i pełza i lata...
Tylkk t sowa chyba miała ciężką noc.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uuupppssssss.:zawstydzony: Chyba temat zmieniłam. Może to na nowy post - " Żyjątka szyjątek":kotek::pies::rotfl:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czyżby puszczyk uralski?
Mmstycha, ja też z Podkarpacia :D
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.