Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja, orginalnie, też z podkarpacia!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
U mnie też na ilość sklepów zwłaszcza specjalistycznych można ponarzekać. Ja sporo materiałów zamawiam przez internet. Czesto tez klientki same mi przynoszą materiał z ktorego cchą miec uszyte ubranie. Od jakiegos czasu tez nosze sie z zmairem otworzenia malego sklepiku coś jak pasmanteria. zawsze to dodatkowa kasa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czyżby puszczyk uralski?
Mmstycha, ja też z Podkarpacia :D
Ja, orginalnie, też z podkarpacia!!
:hejka::hejka: Może się mijamy na ulicy i nie wiemy???:D
I nie mam pojęcia co to za sowa, ale faktycznie kiepsko wyglądała:jezyk_oko:
Spała, bo to środek dnia, muchy na niej siedziały i nic jej nie ruszyło hahaha...:D:D, nawet nasze głosy.

blanka25- też kupuję przez internet większość rzeczy (szyciowych zwłaszcza), bo u nas bida z tym, albo ceny kosmiczne.:dobani:

--- Ostatnio edytowane 2015-01-25 13:05:01 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi i Mmstycha, nie mijamy się , ja bym na pewno wyczuła że forumowiczkę mijam, hihihihi ;)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadza się....ze mną na pewno nie...od lat za granicą ;(. Ale jak będę przelotem to się spikniemy na kawę
Avatar użytkownika
Świeżynek
Moim zdaniem dobrze, że lumpeksy są. Można tam znaleźć mnóstwo super ciuchów, niektóre wyglądają zupełnie jak nowe a kosztują tyle co nic! Jedyne czego nie lubię, to szukania w tych tonach czegoś, co mnie zainteresuje. Ale czasem się poświęcę i nigdy tego nie żałuję! :)
Avatar użytkownika
Administrator
Uwielbiam jaszczury :D coś pięknego!

Nigdy nie chodzę do lumpeksu gdy jest nowy towar - niczego nie potrafię znaleźć. Zawsze odczekuję kilka dobrych dni i idę na przecenę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(. Ale jak będę przelotem to się spikniemy na kawę
Jak nie- jak tak:):D:plotki:- pomyślimy przynajmniej:).

Uwielbiam jaszczury :D coś pięknego!


Te były wyjątkowe modelki. Gdzieś miałam ładniejsze zdjęcia- "parki", ale wsiąkły :(. (zdjęcia wsiąkły). Pani jaszczur w ciąży była, a Pan jaszczur się nią opiekował. I tak jakby pozowały obie, wcale nie uciekały.
... a później pełno takich małych "wypierdków" (sooorry! ) po ogrodzie latało:D
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mmstycha, a te jaszczurki to podkarpackie? Mają dość żywe kolory.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny ja też z podkarpacia:rotfl:
W moim miasteczku od niedawna też jest fajny lumpex, dostawa towaru w środy i piątki i wtedy jest najdrożej bo ciuchy po całe 5 zeta, drobne zimowe po 2 ,a drobne cienkie po 1. W następne dni cena spada w dół. Udało mi się tam już choć co wygrzebać. 3metry chabrowego aksamitu za 5zł. Chyba z 10 metrów pięknego jedwabiu za 2,50. Za taką sama cenę 4m. wełenki w kratkę.I masę innych materiałów, a nawet kupiłam 2 welony [za każdy zapłaciłam aż 1zł] stare ,zżółknięte jeden nawet trochę podarty, ale na każdym z nich jest ok 50 oryginalnych kamieni Swarowskiego.:D

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.