Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Takiej ramoneski też bym się nie pozbywała, piękna jest :) Jak ją jeszcze "dojedziesz" to dopiero zyska na wartości.
Taką "dojechaną" już mam, a ta jest fajna właśnie taka. I najbardziej lubię je zakładać obie naraz, tzn. ta dojechana amerykańska na wierzch, bo jest większa.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Teraz dorwac prawdziwa ramoneske to jest cos! Nabytek nie na lata, a na dziesieciolecia ;)

Ojej, ile ludzi z Podkarpacia! :) Ciekawe, czy sa jacys forumowicze z mojego rodzinnego Krosna ;)

A teraz jestem w Portugalii i tu nie ma szmateksow, zazdroszcze Wam mozliwosci odkrywania skarbow! :P
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze latami szukałam prawdziwej ramoneski - nic. Albo rozmiary gigantyczne albo tak zniszczone i śmierdzące, że nie dało się ich nosić. Bynajmniej nie były "dojechane" tylko "zajechane" ;)
W końcu uzbierałam zacną kwotę i kupiłam w sklepie motocyklowym. Ciężka jest jak diabli ale to jest kurtka na lata :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam w szafie z młodych lat ramoneskę jeszcze tą gruboskórną, amerykańską, niezniszczalną. Kupowałam nową (spłacałam na raty z pierwszej mojej pracy, ale miałam). Przeżyła bardzo dużo i jest dalej nie do zdarcia. Tylko, że już moje wymiary się w nią nie mieszczą:yyyy: . Rok temu dostałam nową na fafnastą rocznicę, ale już to nie to. Jest delikatniejsza i te zamki takie jakieś inne. Porządnie uszyta owszem, ale nie ma porównania z tymi starymi "skórami".



--- Ostatnio edytowane 2015-03-16 18:29:17 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.