Wersja do druku

20 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapowiada się nieźle, choć wydaje mi się, że będzie ogrom teorii i malusio pratyki.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Rozmawialam o tym z prowadzacymi i podobno polowe pierwszego zjazdu jest teoria a potem teoria w praktyce. okaze sie niedlugo. Mam nadzieje naprawde ze po nim bede umiala zdecydowanie wiecej
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
skonczona spodnica i taka sobie nowa bluza :)

1,5 tygodnia do rozpoczecia kursu :)

w weekend chce uszyc znow jakis nowy wzor... moze spodnicez kola albo jakas sukienke.
Szukam inspiracji

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wooow :D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jaka "taka sobie bluza " ? Bluza jest super. Spódniczka też, ale bluza ją przebiła w mojej ocenie. Zdaje się, że to jeszcze nie umiejętności nabyte na kursie, a te które posiadłaś wcześniej, pozwoliły na uszycie takiego zestawu. Szyj, szyj i chwal się. Zaglądamy z ciekawością :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Na kurs dopiero ide od 21 lutego. szyje na wyczucie. jestem zielona nikt mnie nie uczyl wiec tak szyje jak mi wyjdzie

--- Ostatnio edytowane 2015-02-10 12:37:45 przez Szyszka ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szyszka Ty świetnie szyjesz,czy ten kurs jest Ci tak na pewno potrzebny?Szukasz inspiracji na sukienkę dziś uszyłam-góra dopasowana,dół z połowy koła,rękawek 3/4,w kolorze krwisto czerwonym:krzyk::krzyk::krzyk:na sobotę:)tylko nie wiem czy się nada....Walenty ma 39 gorączki:-S
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super spódniczka i bluza:) . Ta w paski też mi się podoba, szyłaś?
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Tak bluzka też moja.. we wczesniejszym poscie sa fotki tez bluzki... myśle nad kombinezonem takim z krotkimi spodenkami na lato i cos na wiosne z dresowki... ma ktos z was jakis wykroj lub moze w jakims numerze burdy lub cos :)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-11 09:52:02 przez Szyszka ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ten piekny na lato

--- Ostatnio edytowane 2015-02-11 09:53:02 przez Szyszka ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

20 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.