Wersja do druku

20 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Szyje od miesiąca wiec szału nie ma jednak i tak pękam z dumy, że ciuchy te sa zdatne do noszenia. Jestem nowana forum i świeżak w temacie :) mam nadzieje, że przyjmiecie mnie delikatnie :)))

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od miesiąca? I już tyle naprodukowałaś? :D Ładne ubrania. Proste, ale fajne :) Ja osobiście nie znoszę niewykończonej dresówki, ale to już jest kwestia gustu ;)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wytworów jest więcej... wybrałam najciekawsze moim zdaniem. Niewykończona jest jedynie ta z różem.. jakkolwiek ja wykańczałam to nie układała sie w ten sposób wiec zostawiłam...

Bardzo lubie proste ubrania a i tez umiejętności nie mam na tyle pewnie, żeby uszyć coś bardziej skomplikowanego. Pod koniec miesiąca zaczynam kurs mam nadzieje ze po nim bede wymiatac :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć:)
Całkiem fajne ciuszki jak na szycie od miesiąca.:okok::okok:
Nie wpadnij tylko do wanny:aparat: :rotfl:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne ubrania, w moim stylu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hihi,na wannie stoi :D
Poproszę Cię o podpisanie w tekście skąd wykroje, bo gdzieś mi dzwoni,ale nie wiem gdzie, tulipanowa spódnica z papavero? Piękne rzeczy, nie zaczynasz od fartuszków tylko na żywioł,odważna jesteś :)
Pokaz wszystko, być może zainspirujesz kogoś.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-03 16:27:02 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
nie korzystałm jeszcze z gotowych wykrojów. mam jeden numer burdy chyba z grudnia czy listopada ale leża i się kurzą. Narazie sama jakos probuje na papierze cos wymodzić i wykroic... wiem ze tak nie koniecznie powinnam i wogole ale jak narazie niewiele wiem o tym. raczej szyje na wyczucie. a inspiracji szukam w grafice google :)

a na wannie bo to jedyne porzadne lustro w moim domu a nie ma mi kto zrobic fotki :)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-03 16:37:43 przez Szyszka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky:
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Administrator
Wow szyjesz od miesiąca? Aż nie chce się wierzyć :) Świetnie Ci to wychodzi. Po kursie to już w ogóle będzie szał. Jako fanka pasków wszelkiej maści najbardziej podoba mi się bluzeczka a czarno-białe pasy i ta szara, dzianinowa sukieneczka :oklasky:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
mam nadzieje ze kurs duzo mi da. zanim uszyje coś nowego jak np ostatnio pas spodnicy to sie troche naglowie... ale jestem zadowolona z efektów... wlasnie skonczyam szyc drugi plaszczyk dzianinowy dla kolezanki. Kolezanka zobaczyla moj i chciala taki sam. niestety gorszy material miala i troszke sie nameczylam ale na szczescie juz skonczylam. efekt koncowy na foto ...

--- Ostatnio edytowane 2015-02-03 19:58:18 przez Szyszka ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

20 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.