Wersja do druku

30 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku pierwsza suknia ślubna jest boska, z czego jest uszyta góra? ata druga suknia ślubna też cudna według mnie idealnie pasuje do tej kobitki, napewno obie klijentki są bardzo zadowolone :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem pod wielkim wrażeniem! To jest po prostu mistrzostwo. Tylko bardzo mało zdjęć, chętnie ogląda sie takie cuda... REWELACJA!!!
Ta kurpulętna pani wygląda napradę bardzo dobrze, a pierwsza sukienka ma piękny tren- przepięknie to wygląda!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienki przepiękne,widać że są dziełem mistrza.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku... brak słów. Ta pierwsza suknia - szok! Jak z katalogu. Zawsze się zastanawiałam czy można uszyć suknię tak, żeby wyglądała jak w katalogu. Można. Jestem zachwycona. Sukienka z kokardą fajna ale przy tych dwóch ślubnych to blado wyszła ;) A pani przy kości bardzo ładnie wygląda w tej sukni :)
Wojtku jesteś mistrz :]

Wojtku możesz napisać gdzie mieści się Twoja pracownia? Dziewczyny z forum ślubnego cały czas szukają kogoś kto spełni ich ślubne marzenia sukienkowe więc chętnie podałabym namiar na Ciebie :)

--- Ostatnio edytowane 2010-01-25 09:00:42 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obie suknie są przepiękne, a korpulentna klientka wg. mnie wygląda sexy. :)))
Wojtku, jesteś mistrz i czarodziej. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O ranyyyyyyyyyy, a ja właśnie skończyłam szyć suknię ślubną, teraz nie mam odwagi wam jej pokazać . Gdzie mi do takiego mistrza jak Wojtek.:(Chyba nigdy nie będę zadowolona z tego co uszyłam , bo zawsze widzę że mogło być lepiej.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ita pokazuj. Jesteś zdolna kobieta, pięknie szyjesz, więc chętnie zobaczę i twoją sukienkę.

Wojtek twoje sukienki jak zwykle zachwycające.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsza urzekająca .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Kochane moje Panie, dziękuję za uznanie, ale muszę trochę sprostować. Nie jestem żadnym mistrzem, do mistrzowskiego szycia jest mi daleko, po prostu kocham szycie, staram się robić to dokładnie, wkładam w szycie dużo serca i jakieś tam efekty są, a najważniejsze zadowolone klientki. A uszycie takiej sukni ślubnej to naprawdę podniecająca rzecz, ale w moim przypadku jest to zawsze praca zespołowa z koleżankami z pracowni. Zazdroszczę Wam kobietom jednego, że możecie korzystać i nosić takie piękne suknie.....
A teraz odpowiedzi:
dla Reggi- góra sukienki jest z takiej jakby grubej koronki, klientka sama dostarczyła ten materiał, sam nie umiem określić co to jest, pierwszy raz się z takim zetknąłem,
dla Susanny- pracownia gdzie szyję jest w Piasecznie pod Warszawą, ale o pozwolenie zareklamowania bliższych namiarów, muszę spytać swoją szefową.
Dla równowagi zdjęcia sukieneczki, którą akurat szyłem samodzielnie, jest ona szalenie prosta, a taka efektowna. Chyba najwięcej czasu zabrało mi naszywanie tych świecidełek, no i odważny,ale piękny dekolt. (taki zestawik zdjęć umie zrobić ta koleżanka, która akuratnie rozchorowała się).



--- Ostatnio edytowane 2010-01-26 02:51:57 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znowu jestem pełna podziwu. W każdym poście piszę praktycznie to samo, ale co zrobić skoro te rzyczy sa naprawdę piękne i nic innego nie można o nich napisać. Piękny fiolet połączony ze złotym i te złote drobinki tworzą niebanalną sukienkę, która zachwyci każdą kobietę. ŚLICZNA!

30 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Wątek jest zablokowany.