Wersja do druku

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Ojej sukienka nr 1 - leże.... CUDO, świetny kroj, niebanalna. Po prostu szczena opada :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta szara sukienka jest boska. Chętnie bym w nią wskoczyła;)
Do pracy jak zlalazł:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WOJTKU ta szara sukienka jest super...extra aż wysłowić sie nie umiem poprostu boska rozwaliło mnie jak ją zobaczyłam. Jest przepiękna B-)aż mi żal że nie jestem z warszawy bo z chęcią bym złożyła zamówienie na taką. ale w bardziej żywym kolorze. Jejku napatrzeć się nie umiem. szkoda że ja tak szyć nie umiem :(
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tulipan leży świetnie . Mam pytanie jak robisz wykroje ,to gotowe ?
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Mnie też bardzo przypadła do gustu ta szara sukieneczka-tulipan, jak ją trafnie określiła Migotka. I informacja dla sympatycznej Migotki - wykrój był gotowy, skądś zdobyła ją moja szefowa, ja aż do tego stopnia nie jestem genialny. A tu muszę nadmienić , że moja szefowa, stosunkowo młoda kobieta , ma fenomenalny dar robienia wykrojów, niektóre wykroje robi bezbłędnie, po cichu zazdroszczę jej tej zdolności !!!
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku tego "tulipana" widziałam na wizażu więc przypuszczam ze szefowa też widziała to zdjęcie i postanowiła taką sukienkę uszyć :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Szara sukienka - świetna
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślę że łączy wykroje .Szyjecie tych sukienek dość dużo więc można pokombinować .Jeśli mam się sprawdzone wykroje .Swoje 5 groszy można zawsze dołożyć .Ta szara wyjątkowo bardzo mi się podoba .Mam sukienki ale tylko letnie .I jedną wyjściową na taneczne imprezy .Chyba jestem zbyt praktyczna .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wojtku piękna szara sukienka.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj, Wojtku,
Dołączam do wątku, żeby wyrazić mój absolutny podziwy dla wszystkich tych sukienek. Są piękne!
Od dawna już marzę o szafie pełnej sukienek, niestety, moja szafa jest głównie szafą spodni, ostatnio pojawiły się w niej spódniczki ale tylko parę... Zamiast nosić sukienki w młodości to teraz o tym marzę ;)
Mam zamiar też uszyć sobie sukienkę. Jak tylko osiągnę wymagany poziom umiejętności i ... brawury. Albo się upiję dla odwagi! ;) Żartuję, zacznę od czegoś prostego, ale Ty dalej zamieszczaj zdjęcia - są inspirujące. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.