Wersja do druku

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki za uznanie, tak się złożyło nietypowo, że rzeczywiście jestem fanem sukienek. Kiedy szyję żakiecik lub spódniczkę to jest tak jakoś normalnie, ale kiedy dostaję zlecenie na uszycie sukienki to wkładam w to dużo więcej serca, nie umiem tego wyradzić, ale to jest coś na pograniczu szycia artystycznego, coś jakbym malował obraz. Może jest to trochę górnolotnie powiedziane, ale sukienki "I`s my love".
I dlatego nie mogę się powstrzymać od pokazania sukni ślubnej, którą szyłem ostatnio. Ale tu muszę dodać, że wspólnie z koleżanką z pracowni. Jak Wam się podoba ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna.
Szkoda,że tylko jedno zdjęcie.

:)):D:D:D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No proszę i śliczna sukienka ślubna :) masz zaufanie wśród klientek GRATULACJE
ciekawa jestem detali, te kwiaty też sam robiłeś?
Avatar użytkownika
Świeżynek
śliczna
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku sukienki z drugiej serii także zachwycają ale mnie najbardziej podoba się ta brązowa - wspaniały krój, minimalistyczny. Coś pięknego, marze o takiej...
Suknia ślubna prześliczna, nie masz więcej zdjęć?? Dekolt zachwyca :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich

Czy ktoś z Was potrafi uszyć etui na laptop. Posiadam własny projekt, ale jest to jedynie zdjęcie i pomysł. Domyślać się tylko mogę ze to krawcowi nie wystarczy?! lecz nie wiem tego na pewno. Wdzięczna byłabym za odpowiedź.
pozdrawiam wszystkich utalentowanych:)(Apropo, pozazdrościć smykałki w tym fachu ..)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszystkich

Czy ktoś z Was potrafi uszyć etui na laptop. Posiadam własny projekt, ale jest to jedynie zdjęcie i pomysł. Domyślać się tylko mogę ze to krawcowi nie wystarczy?! lecz nie wiem tego na pewno. Wdzięczna byłabym za odpowiedź.
pozdrawiam wszystkich utalentowanych:)(Apropo, pozazdrościć smykałki w tym fachu ..)
Witaj :) Myślę że sprytnej krawcowej ,może to tylko pomóc :))
Chyba że to jakieś czary, mary .Lub bardzo wymyślny projekt z materiału nie do przeszycia .



________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich

Czy ktoś z Was potrafi uszyć etui na laptop. Posiadam własny projekt, ale jest to jedynie zdjęcie i pomysł. Domyślać się tylko mogę ze to krawcowi nie wystarczy?! lecz nie wiem tego na pewno. Wdzięczna byłabym za odpowiedź.
pozdrawiam wszystkich utalentowanych:)(Apropo, pozazdrościć smykałki w tym fachu ..)
Witaj :) Myślę że sprytnej krawcowej ,może to tylko pomóc :))
Chyba że to jakieś czary, mary .Lub bardzo wymyślny projekt z materiału nie do przeszycia .

witaj migotka :)
mam nadzieje, że to nie są czary mary:)?!
chciałabym wiedzieć gdzie kupić taki sam albo podobny materiał i ile kosztowałaby mnie ta przyjemność?
Jestem na tym tematycznym portalu ponieważ szukam osoby która podjęłaby się tej pracy.Czy to jest odpowiednie miejsce czy może powinnam szukać gdzie indziej? Bardzo dziękuję za odp.:)
pozdr.



--- Ostatnio edytowane 2009-12-16 20:00:58 przez hannag ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Troszeczkę nie w tym miejscu się rozpisujemy ,mam nadzieję że Susanna przeniesie ten wątek .Bo to cudowna kraina Wojtka :))) Ale myślę że zostaną przeniesione nasze posty .

A wracając do torby (pokrowca).Tkanina len ,bardzo grubo tkany ,oczywiście do kupienia .Tkanina wewnętrzna myślę jeśli nie bawełna to może to być polar lub coś milusiego ,aby zamortyzować wstrząsy.Lub wkład taki .Zapinana na rzep .Ot wszystko .
Wzór bardzo prosty ,bez czary, mary :)))
Jeśli nie u nas to .Zaprzyjaźniona krawcowa na pewno nie powinna mieć z tym problemu :))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cieszę się, że moje "wyroby" podobają się , staram się aby moje sukienki sprawiały radość właścicielkom.
Uszyłem ostatnio tzw. małą czarną, która powinna być w szafie każdej pani. Żałuję, że niektóre moje kreacje były fotografowane tylko raz, będę się starał, by zrobić kilka ujęć.
Aha, dołączę jeszcze fotkę takiej prostej sukieneczki "na codzień", bardzo mi się ona podoba. Te dwie sukienki są zrobione wyłącznie przeze mnie tj. krój, szycie , wykończenie, bo niektóre inne kiecki to praca zespołowa z koleżankami z pracowni.

--- Ostatnio edytowane 2009-12-20 09:42:09 przez Wojtek ---

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.