Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No to nie wiem :(
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Matrioszka. Kwestia przeglądarki i zainstalowanych wtyczek. U mnie jest to samo. Ale nie zamierzam instalować wtyczki, która mi rozwala komputer.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No ale na stronie nie ma też żadnych dostępnych wykrojów, a z tego, co pisała yapok, powinny być.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
O wykrojach wspomina vespertine, ja jak na razie także ich nie znalazłam. Może dostęp do nich jest przez program? Trzeba poczekać, aż autorka tego tematu się wypowie, co gdzie i jak.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O wykrojach wspomina vespertine, ja jak na razie także ich nie znalazłam. Może dostęp do nich jest przez program? Trzeba poczekać, aż autorka tego tematu się wypowie, co gdzie i jak.
Przepraszam, zgadza się Vespertine :)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny jutro będzie instrukcja jak z tym działać. Postaram się ze zdjęciami, screenami... żeby było czytelnie.

Jeśli chodzi o wykroje to jedna ze stron i według mnie najlepsza to: vk.com/redcafe_patterns i klikamy słowo "Выкройки" pod wisienkami :) następnie wybieramy rok i wydanie Burdy i ściągamy na nasz komputer. W folderze będą dwa pliki-jeden pdf z opisami drugi dla redcafe. Klikamy w ten drugi i akceptujemy komunikaty. Plik automatycznie wpisuje się w nasz program i juz jest nasz :) Aby go otworzyć otwieramy nasze Redcafe i klikamy w znaczek koszulki (trzecia ikonka u gory),nastepnie klikamy drugi komunikat. I gotowe :) Mam nadzieje że jasno wytlumaczylam jeśli są pytania będę pomagać. Powodzenia.


P.S. Na portalu www.vk.com trzeba się zarejestrować.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny, jeśli któraś z was ogarnęła kwestię pobierania wykroju, proszę odezwijcie się. Z pomocą filmików udało mi się nieco ogarnąć program, ale blokuję się na samym drukowaniu (dla RCS korzystam z IE)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja niestety nie, ale już jakiś czas temu przestałam się w to zagłębiać niestety. Dla mnie jednak bariera językowa jest gigantycznym problemem.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
witam poszukuje pilnie burdu 2/2014 jakby ktoś miał i chciał odsprzedać to chetnie
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Z ruska zdawałem maturę. Się znamy troszeczkę...)
Dawajta tłumaczenia - się poradzi!:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.