Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Matrioszka, nie śledzę blogów z braku czasu, korzystam tylko z forów gdzie Rosjanki wymieniają się plikami z wykrojami.

Oto adres platformy: http://redcafestore.com. Niestety program też jest po rosyjsku, jednak jestem w trakcie przygotowywania przewodnika dla tych, którzy nie znają tego języka. Niedługo go skończę i opublikuję w tym wątku.

Pozdrowienia!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Świetna sprawa. Właśnie pobrałam program i zarejestrowałam się na tej platformie. Tylko program jest faktycznie w całości po rosyjsku, a ja nie znam żadnego wyrazu w tym języku, no może oprócz spasiba, ale nie wiem jak to napisać cyrylicą...:) Na razie to nawet nie wiem, gdzie można te wykroje pooglądać, jeśli ktoś odkryje jak to działa, to może się podzielić :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yapoku i inni którzy już działają z tym programem- proszę napiszcie jak Wam to działa i w ogóle, bo też mnie korci:)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-24 18:18:00 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja na razie, tak jak pisałam, ściągnęłam program i zarejestrowałam się na stronie, i tak w wielkich bólach. W internecie można jeszcze przetłumaczyć stronę, z programu nie mam nawet jak skopiować poszczególnych słów, żeby przetłumaczyć. Więc, niczym ślepiec, czekam na przewodnika, dla którego język rosyjski nie stanowi takiej tajemnicy...mmstycha, czy Ty znasz go trochę?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mniej niż trochę. :nie: Kiedyś, wieki temu uczyłam się w podstawówce. Ale nigdy później nie korzystałam i pewnie niewiele z tego zostało :zawstydzony: i na pewno żadnych słów typowo fachowych, potrzebnych w krawiectwie. Też liczyłam na tłumacza internetowego. A tam czasem fajne rzeczy wychodzą.:rotfl: Moja maszyna to w tłumaczeniu "piosenkarka", a to co z niemieckiego z tą "piosenkarką" przetłumaczyłam w tłumaczu, skończyło się rykiem ze śmiechu.
Poczekam na tą instrukcję vespertine.
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No to już się zrobiła przynajmniej dwuosobowa kolejka:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To ja poczekam najpierw instrukcję a potem się zarejestruję. Kto wie, może w Panamie nauczę się rosyjskiego...a nóż-widelec przyda się po powrocie na Stary Kontynent (kiedyś tam)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja ściągnęłam, zarejestrowałam się online, ale nie mogę się do tego ściągniętego zalogować. Wyświetla się jakiś komunikat, niestety nie w cyrylicy, bo komputer ma problemy z jej wyświetlaniem chyba, tylko jakieś bezsensowne znaczki, i nie wiem, o co chodzi... Na stronie też nie mogę znaleźć nigdzie bazy wykrojów mimo, że rosyjski znam bardzo dobrze. Widzę tylko instrukcje, jak rysować swoje wykroje.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Trzeba potwierdzić założenie konto (na e-mail wysłali Ci link do kliknięcia). Poza tym na stronie trzeba się zalogować - stworzyć użytkownika i hasło. Później wpisujesz nazwę użytkownika i hasło w tym ekranie, który się wyświetlił (mi się wyświetlił ekran logowania przed otwarciem programu).

--- Ostatnio edytowane 2015-02-25 10:06:11 przez yapok ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Musisz potwierdzić założenie konto (na e-mail wysłali Ci link do kliknięcia). Poza tym na stronie trzeba się zalogować - użytkownik i hasło. Później wpisujesz nazwę użytkownika i hasło w tym ekranie, który się wyświetlił (o ile to było to).
Wszystko to zrobiłam
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.