Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zibiasz, nie wiem jak u dziewczyn, ale u mnie problem nie leży w samym tłumaczeniu (z tym jakoś dałam radę, dzięki filmikom na yt), ale utknęłam w momencie, gdy wykrój w odpowiednim rozmiarze z programu mam przenieść na stronę RedCafe, żeby móc ją wydrukować. Możliwe, że u mnie to jakiś problem techniczny (gdzieś trzeba było skonfigurować program ze stroną czy coś...) no i mi nie działa. A tak się napaliłam na jedne gatki... Może vespertine uda się trochę czasu na instrukcję wygospodarować to ogarnę. Póki co powracam do programu, wkurzam się, rzucam w kąt i znowu powracam z jakiś czas :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny, powiem, że udało mi się ogarnąć program. Jest fantastyczny, wszystko można dopasować do swoich wymiarów, tylko je wpisując, a program sam robi korektę. Co prawda za diabła nie wiem w co klikam, nauczyłam się tego na pamięć :-) Jeśli obejrzycie te ruskie filmiki na stronie redcafe, baaardzo powoli, setki razy zobaczcie w co dokładnie klika tłumaczący Pan i też dacie radę. Kurde, gdybym wiedziała jak można kręcić filmiki z tego co się robi na kompie, wrzuciłabym to, bo to jedna z fajniejszych rzeczy na jaką udało mi się trafić.
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja z RedCafe korzystam dosc dlugo, z darmowej wersji, choc sam program jest darmowy to ostatnio wprowadzili drukowanie wykrojow za oplata,przeliczajac na euro to niezbyt drogo wychodzi,wiec korzystam dalej oplacajac drukowanie .burdy sciagam za darmo z tego linka

https://vk.com/wall-52449768?offset=0

a ten link juz jest bezposrednio do biblioteki gdzie ca darmo mozna sciagnac burdy.
ta biblioteczka jest stale aktualizowana, pojawiaja sie nastepne numery do sciagniecia

https://vk.com/wall-52449768?offset=0&w=page-52449768_47200602

Avatar użytkownika
Świeżynek
miska
jesli masz wybrany i gotowy model do drukowania to robisz tak
kliknij w programie na samej gorze pierwszy przycisk. otworzy sie okienko
w okienku na trzeci przycisk od gory
otwiera sie nowe okienko tam wpisujesz sobie nazwe lub numer wykrju i klikasz na przycisk ponizej.
w ten spsob dodalas wykroj do swojej listy . pozniej mozesz dalej ten wykroj ulepszac albo drukowac

jesli chcesz juz wydrukowac klikasz na przycisk drukarki ale ta opcja jest juz platna
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich.
Zarejestrowałam się na stronie, by móc zadać Wam pytanie :)
W jaki sposób można zapłacić za aktywację konta na redcafe? Próbowałam podać dane mojej karty płatniczej (mastercard) ale mi odrzuca transakcję. Nie mam pomysłu, jak to obejść.. Proszę o pomoc.
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja z tym placeniem za drukowanie wykrojow tez mialam problem i samej zaplacic mi sie nie udalo. wiec wyslalam do nich maila z prosba o podanie mi instrukcji - jak mam zaplacic. wiec za prawie 5 euro otrzymasz 15 razow do drukowania. platnosc przez pay- pal.
podasz im swoj adres pay-pal a oni wysla do ciebie do zaplaty. ty tylko zaakceptujesz .to wszystko.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za instrukcję :) Miałam nadzieję, że jest jeszcze inna droga.
W sumie dokładnie to zrobiłam, ale mocno nakombinowałam się wcześniej, bo chciałam dodać do konta tylko 40rubli (3 te ich coiny) - byle na aktywację starczyło. A to tak nie działa :( Dopóki mam coś ponad 0 coinów to nie mogę drukować za darmo z czekaniem.. W efekcie jeśli chcę mieć aktywne konto to muszę co miesiąc wydać 15zł. 4 a 15 to duża różnica :(
To jak już sobie ponarzekałam to mam pytania do samego działania programu :)I żeby nie było - po wstępnym zorientowaniu się w możliwościach programu jestem oczarowana :) Nawet jeśli muszę używać rosyjskiej klawiatury online do tłumaczenia napisów z programu :oczko:
Wydrukowałam sobie mój pierwszy wykrój (bluzka 103 z Burdy 7/2013). Przy ładowaniu wykroju podałam swoje rzeczywiste wymiary, a że mam figurę w kształcie jabłka to bardzo dziwnie przeskalowało mi wykrój w talii. Nie zorientowałam się dopóki przy wstępnej przymiarce okazało się, że w talii robi się namiot.
I teraz w sumie dwa pytania:
- w jaki sposób można uniknąć takiej sytuacji? Bo o ile przy prostej bluzce widać, że coś dziwnie się przeskalowało to w przypadku bardziej skomplikowanych wykrojów może być ciężko
- gdybym chciała w programie zmodyfikować wykrój - jedną część wykroju (np. bok przodu bluzki) to w jaki sposób dopasować drugą część do pierwszej (ang. true a pattern)
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Świeżynek
no wlasnie. ja sobie tez tak wykalulowalam ze zaplace tylko za te trzy wydruki.mi sie nie udalo, abonamentu tez nie znalazlam dla tego pisalam do nich. w odpowiedzi bylo ze najnizsza kwota jest te 5e za 15 wydrukow. bez abonamentu.ale moze otrzymalam od nich taka odpowiedz poniewaz nie akceptuja kart z Holandii.
rosyjski jezyk znam bardzo slabo wiec w red cafe drukuje wykroje a poprawki robie przymiezajac na manekinie.wiec nie mam problemow ze skalowaniem

4 strony: < 1 2 3 4

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.