Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
OOOOO kurcze!
Nie wiedziałam, że tyle zachodu jest z tym jeansem-co ja mam teraz zrobić? Zamówiłam, aż 3 metry. Fakt jest za ok 6 zł,ale...
Myślałam, że szyję sie to jak każdy inny materiał. Tak strasznie mi się spodobał:( No to sobie narobiła...
To jest na pewno ten surowy?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=928584558

Dziękuje Ito bardzo. Może uda mi się to jakoś odkręcić:(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie jestem pewna czy dokładnie ten materiał macałam w hurtowni :D ale był tam jeans i tkanina ta była raczej dość miękka, bez dekatyzowanych przetarć. Wydaje mi się, że będzie dość łatwa do szycia, ale zaznaczam, że na tych materiałach się nie znam, bo nie lubię szyć jeansu i nie kupuję go...
ale sądząc po zainteresowaniu - jest godny uwagi...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie wiem co mam teraz zrobić... ja dopiero się ucze szyć, wiec nie wiem czy poradzę sobie z jeansem. Ja myślałam, że to będzie taki miękki i cienki jeans. Na zdjęciu tak wygląda...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bo to jest najprawdopodobniej cienki i miękki materiał
na 100% to nie jest jeans taki gruby jak w markowych spodniach!! Takiego tam nie było!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monka z tego co widzę to raczej będzie surowy , a czy gruby czy nie ,to zobaczysz jak go dostaniesz. Na pocieszenie powiem że jak 100 % bawełny to raczej niewiele się zbiegnie w praniu . Najłatwiej zrób tak : zadzwoń do którejś z pralni w twoim rejonie i spytaj czy ci wypiorą w całości te 4 metry , Będzie ci łatwiej szyć i nie będziesz musiała bać się o gotowy wyrób . Bo tak jak pisałam żle uszyte rozpadną się w praniu . A cały kawałek materiału przed praniem zabezpiecz owerlokiem . I poproś tylko o pranie zmiękczające. Powodzenia , Mam nadzieję że uda ci się trafić na wyrozumiałych ludzi.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napisałam do nich maila, odpowiedz jest następująca:
"Witam, jeansu nie trzeba prać w specjalnej pralni. Jest bardzo miły w
dotyku. Nie jest twardy ani specjalnie gruby. Pozdrawiam"

Poradzcie czy brać ten materiał czy lepiej próbować to odkręcić?

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moim zdaniem - jeśli Ci się podoba to bierz go.
Po zakupie wypierz go w domu, w automacie jak zwykle... Zobaczysz jaki będzie :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak to u nas mówią ,:"kto nie próbuje ,ten w Rawiczu nie siedzi " bierz i szyj .
A kiecka w tym kolorze miodzio .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Próbuj , W końcu to nie jest tak dużo materiału a jak piszą że jest dobry to cóż ci szkodzi spróbować . Ja tylko napisałam o tym bo wiem że nie wszyscy o tym wiedzą , ale też widziałam u kogoś uszyte bez prania i ok. Mój błąd polegał na tym że ja uszyłam 100 szt. zanim się dowiedziałam że to trzeba prać , a jak już wyprałam to nadawały się do wyrzucenia . Do dziś leżą na strychu . Taka strata, jakoś szkoda wyrzucić.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To nie są aż takie duże pieniądze, wyniesie mnie za 3 metry ok 30zł, razem z przesyłką.
Czyli najpierw zygzakiem cały materiał, a później do pralki zgadza się?
tak na 40 stopni?

No mam nadizeję, że kiecka na haftki wyjdzie :D

Dziekuję Wam bardzo bardzo!

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.