Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Muszę spróbować, bo jeszcze nigdy dzianiny nie szyłam. Dziękuję Wam bardzo :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja zabiorę głos jeszcze raz odnośnie jeansu. Znajoma przyniosła mi do szycia jeans , na spódniczkę. Tak na oko super wyglądał , zawierał nawet trochę elastanu więc się lekko rozciągał. Szyło sie nawet bardzo dobrze, pomijając to że okropnie farbował. Spódnica wyszła wręcz rewelacyjnie , i tu musicie mi uwierzyć na słowo , bo niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć. Wczoraj ją skończyłam i myślałam że oddam dzisiaj ale znajomej tak się spodobała na przymiarce że chciała ja już dzisiaj założyć więc od razu wczoraj ją zabrała , no i nie mam zdjęć. No i na tym niestety kończą się dobre wiadomości . Dziś po pracy dzwoni do mnie , prawie z płaczem , Spódnica farbuje tak bardzo że nawet na zgjęciach które powstają jak np. się siada , poprostu się odbarwiła. Po ośmiu godzinach pracy ma spódnicę w nieregularne jasne paski . Jak się z nią spotkam obejżę to sobie, bo aż mi się nie chce wierzyć . Czyli z wielkiej radości z nowego ciuszka nie pozostał nawet ślad. Chyba nie będę więcej szyć z jeansu jak klient nie chce jechać do pralni bo moja praca idzie na marne . Mam tylko nadzieję że wasz jeans faktycznie okaże się nie być tym surowym i że nie będziecie mieć złych doświadczeń . Myślę że nikogo nie nastraszyłam a tylko przestrzegłam . Napiszcie jak w waszym przypadku się udało.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
ITO koszmarna sprawa, zły sen krawcowej (i klientki) się spełnił. Na swój jeans za 11 zł nie narzekam, nic nie odbarwia :) W ogóle to spodnie uszyłam a jeszcze Wam nie pokazałam.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mojemu synowi szyłam też jakiś czas temu spodnie i tez nic się nie dzieje .Ale zanim zabrałam się za ich szycie to wybrałam tą tkaninę .Chyba to gra losowa i tyle .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też wyprałąm ten mój jenas, pomimo tego dalej farbuje mi ręce jak szyję. Już prawie kończę ten mój żakiecik, wypiorę go jescze raz i pokaże Wam co mi z tego wyszło. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo bardzo mi się podoba ten żakiecik :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć,

w sobotę chyba będę w Katowicach (dokładnie nie wiem gdzie), ale możecie polecić jakieś sklepy, hurtownie z materiałami, gdzie warto wpaść. Zakup w detalu.

Dzięki za podpowiedzi
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dwa sklepy w centrum niedawno zlikwidowane zostały. W Skarbku na bodajże 3. piętrze tanie tkaniny. Na 3. Maja, w bramie, idąc od dworca w lewo. Na Jagiellońskiej (od pl. Marki odchodzi) dwa sklepy, jeden drogi mocno. Chyba jakaś hurtownia naprzeciw Ikei była, ale nie byłam tam nigdy.

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.