Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ita jak będziesz miała chwilę to wstaw zdjęcia jak to wygląda :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ITA a co to jest konkretnie?
Konkretnie są to dziewczęce tuniki i chłopięce kamizelki zapinane na zamek.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
ITA a co to jest konkretnie?
Konkretnie są to dziewczęce tuniki i chłopięce kamizelki zapinane na zamek.
No to teoretycznie możnaby przerabiać na stroje kowbojskie. Jak ktoś ma czas...

Zabijcie mnie! Polazłam do tekstylnego i kupiłam materiał na spódniczkę w obłędnym, fuksjowym kolorze i jeans na spodnie z Burdy. Tani był, po 10 zł za metr. Niemniej PO CO ZNOWU SIĘ SKUSIŁAM?! Powiedziałam pania sprzedawczynią, że już tu więcej nie przyjdę :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zabijcie mnie! Polazłam do tekstylnego i kupiłam materiał na spódniczkę w obłędnym, fuksjowym kolorze i jeans na spodnie z Burdy. Tani był, po 10 zł za metr. Niemniej PO CO ZNOWU SIĘ SKUSIŁAM?! Powiedziałam pania sprzedawczynią, że już tu więcej nie przyjdę :D
Dobrze powiedziałaś! :D Oczywiście,, pójdziesz tam jeszcze nie raz, ale, Sus, któż Cię lepiej zrozumie jak nie my? Te wszystkie podszepty licha, którym ciągle ulegamy i na dobre to wychodzi naszemu szyciu. ;) No niech się znajdzie na forum choć jedna osoba, która nie da się skusić w fajnym tekstylnym! Zgłoszenia przyjmuję. :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ita jak będziesz miała chwilę to wstaw zdjęcia jak to wygląda :)
Nie miałam kiedy zrobić zdjęć a poza tym nie chcę was straszyć . Pokarzę wam zdjęcia tuniki ale już dobrze uszytej i po pralni . Zmiana zapięcia z zamków na guziki . I mam nadzieję że Giertych nie powróci:), no chyba że w koszmarnym śnie.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ja też jak wejdę do sklepu z materiałami , to muszę obejrzeć i dotknąć prawie wszystkie materiały , jakie są w sklepie. Nieraz panie ekspedientki patrzą się trochę podejrzliwie, co ten facet tak ogląda i ogląda. Na szczęście w niektórych sklepach już mnie znają. Warszawa nie ma niestety super ciekawych ( i tanich ) sklepów z tkaninami, jest przeciętnie. Ja łażę dość rzadko po sklepach, nie mam czasu, dostawy tkanin załatwia moja szefowa, głównie z hurtowni. Nieraz w sobotę uda mi się odwiedzić parę sklepów i też nieraz jak Susanna skuszę się na zakup jakiejś szmaty, głownie dla żony, a potem ten materiał leży latami, bo nie mam czasu uszyć. Sam nie wiem co mamy na takim pawlaczu, można by chyba zrobić wyprzedaż.Z takich remanentów szyłem niedawno dla żonki taką sympatyczną sukieneczkę.

--- Ostatnio edytowane 2010-02-24 02:07:14 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tuniczka jest kapitalna!!!

Wojtku - sukienka żony baaaardzo mi się podoba :D

Ja też ostatnio wprowadzam sobie embargo na zakupy... Najpierw muszę uszczuplić zapasy domowe, a potem mogę się kręcić po sklepach :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ita jak będziesz miała chwilę to wstaw zdjęcia jak to wygląda :)
Nie miałam kiedy zrobić zdjęć a poza tym nie chcę was straszyć . Pokarzę wam zdjęcia tuniki ale już dobrze uszytej i po pralni . Zmiana zapięcia z zamków na guziki . I mam nadzieję że Giertych nie powróci:), no chyba że w koszmarnym śnie.
bardzo fajna sukienusia - tuniczka szkolna.
A tamte, zepsute, bardzo się pokrzywiły? może by dało się je przeciąć na pól, podoszywać materiał do "staniczków" powstaną letnie sukieneczki, a z dołu porobić fikuśne karczki do spódniczek? tak głośno myślę, żeby powolutku coś zrobić z tymi szmatkami, co ich żal...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tunika jest genialna, odszyta po prostu szok! Podziwaiam i wielki szacunek!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio uwielbiam granatowy kolor! Sukienka dla żony przepiękna:)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.