Wersja do druku

6 stron: 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6584217
podobno facet likwiduje hurtownię w Katowicach i tanio można kupić mnóstwo tkanin
przed przyjazdem trzeba umówić się telefonicznie, bo może być zamknięte
adres: Kolejowa 1
Jeszcze nie byłam, ale na początku przyszłego tygodnia na pewno pojadę!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem niecierpliwą duszą i już byłam :D
więc nie jest to likwidacja tylko wyprzedaż stanów magazynowych
ceny z allegro dotyczą tylko wystawionych tam tkanin reszta ma inną cenę (ok. 16 zł/mb)
jednostka sprzedażowa to 1 metr (nie można kupić 1,3 tylko 1 lub wielokrotność metra)
Pani w hurtowni jest bardzo miła, ale pracuje tam od tygodnia, więc trzeba bazować na własnej wiedzy o materiałach :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja juz zamówiłam przez internet :)
Znalazłam piekny ciemny jeans, akurat na taką fajna kurteczke na wiosne ( jest w nowej burdzie taka fajna na haftki w pepitkę)i taką sobie uszyję, przynajmniej mam taki zamiar, a co z tego wyjdzie.. zobaczymy:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie no Dziewczyny to jest strasznie nie sprawiedliwe, jak ja szukałam na allegro tkanin z okolic katowic, to nie było a teraz są ale mnie nie ma i wdodatku nie mam maszyny :( teraz zła, dobrze że chociaż udało mi sie znależć hurtownie tkanin w Ktowicach która prowadzi sprzedaż detaliczną z atrakcyjnymi cenami, :P
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja juz zamówiłam przez internet :)
Znalazłam piekny ciemny jeans, akurat na taką fajna kurteczke na wiosne ( jest w nowej burdzie taka fajna na haftki w pepitkę)i taką sobie uszyję, przynajmniej mam taki zamiar, a co z tego wyjdzie.. zobaczymy:)
Czy szyłaś już z jeansu? Nie wszyscy wiedzą że jeans surowy po uszyciu należy dać do prania do pralni przemysłowej która się tym zajmuje. Nie radzę nosić i prać w pralce surowego jeansu. Przeszłam to na własnej skórze więc wiem coś na ten temat. Ale żeby go dać do pralni trzeba go odpowiednio uszyć, inaczej się rozpadnie na kawałki i będzie do wyrzucenia.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy szyłaś już z jeansu? Nie wszyscy wiedzą że jeans surowy po uszyciu należy dać do prania do pralni przemysłowej która się tym zajmuje. Nie radzę nosić i prać w pralce surowego jeansu. Przeszłam to na własnej skórze więc wiem coś na ten temat. Ale żeby go dać do pralni trzeba go odpowiednio uszyć, inaczej się rozpadnie na kawałki i będzie do wyrzucenia.
jak znaleźć taką pralnię? o co chodzi z niepraniem surowego dżinsu w zwykłych pralkach? kurczy się i odkształca? można zdekatyzować przed szyciem????
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie robią to w pralniach . Znajdziesz w wyszukiwarce: prania jeansu. Można kupić jeans już po dekatyzacji ale trafia się to bardzo rzadko . Surowy jeans jest sztywny a po praniu w pralce nie da się go wyprasować i do tego powstają nieładne przebarwienia. Lepiej uszyć a póżniej dać do pralni , uzyska się ładne przetarcia , jak gotowe wyroby w sklepie . Zawsze istnieje ryzyko skurczenia się po praniu, zależy to od składu tkaniny . Miałam raz taką że zmniejszyła się o 3 razy . W sumie wbrew powszechnej opinii jeans jest trudnym materiałem do obróbki , trzeba się go nauczyć , w moim przypadku na wielu błędach.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ITA ,swojego czasu dzwoniłam do trzech takich pralni .I pytałam o przepranie 5 par spodni ,wiesz że nie chcieli mi przyjąć, nigdzie .Zawsze odpowiedz brzmiała ,za mało .

________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem , mam to szczęście że kiedyś na początku mojej działalności miałam taką małą jeansową produkcję więc dobrze poznałam Panie w pralni .Teraz nie mam problemu wyprać nawet jedną rzecz . Ładnie poproszę i dorzucą komuś do prania .
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szczęściara :))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

6 stron: 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.