Wersja do druku

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam ciepło. Jeśli mieszkacie w miarę niedaleko niemieckiej granicy , ewentualnie macie kogoś znajomego w Niemczech , mam ciekawą wiadomość dla zainteresowanych overlokiem na domowe potrzeby. 18 lipca pojawi się owerlok firmy SILVER CREST . Kupiłam go córce na urodziny pół roku temu - muszę przyznać że maszyna sprawuje się doskonale a kosztuje 129euro to około 520 zł http://www.lidl.de/de/Ihr-Auto-in-Bestform-ab-18-07 - to link do strony Lidla

Pozdrawiam

Ps
Link który dopięłam do wiadomości jest już nieaktualny.(wiadomość z 25lipca b.r)

--- Ostatnio edytowane 2011-07-25 09:18:15 przez jolka68 ---

--- Ostatnio edytowane 2013-03-06 17:59:10 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Świeżynek
:beczy:Witam ja juz ja mam i jestem jak narazie zadowolona , tylko mi brak instrukcji w jezyku Polskim, prosze o pomoc w uzyskaniu jej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie ma niestety instrukcji w języku polskim , ponieważ na polski rynek nie jest jeszcze przekierowana sprzedaż. Musisz niestety przetłumaczyć sobie instrukcję na własną rękę
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za tydzień w Lidlu pojawi się overlock SilverCrest w cenie 499 zł i z tej okazji mam prośbę o doradzenie czy warto go kupić.

Wiem, że najlepiej byłoby kupić overlock 5-nitkowy, ale rozum mi podpowiada, że w moim przypadku zakup overlocka powyżej 500 zł byłby nadmierną konsumpcją i gadżeciarstwem. Nie skreślam nawet najtańszych Łucznikowych overlocków po 250 zł. Szyję mało i moje potrzeby overlockowe są następujące:
1. ścieg do obrębiania podszewki w ubraniach (efekt, który uzyskuję dzięki maszynie do szycia nie podoba mi się)
2. ścieg zszywający i jednocześnie obrębiający bok dzianinowych sukienek. Chciałabym, żeby ten ścieg był elastyczny.
3. gęsty ścieg do obrębiania szyfonu, wiskozy. Taki ścieg, który stosuje się na dole cienkiej, letniej spódnicy i którego się już nie podwija, bo on stanowi ostateczne wykończenie.

Nie śpieszy mi się z zakupem. Mogę spokojnie śledzić oferty używanych overlocków i czekać na dobrą okazję. Niemniej jednak overlock w Lidlu nie pojawia się tak często jak maszyna do szycia (maszyna pojawia się co 3 m-ce), więc nie wiem czy kolejna taka szansa nie powtórzy się dopiero za rok.

Jeszcze jedno, chcę kupić sprzęt docelowy, bo nie potrafię sprzedawać używanych rzeczy.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ten lidlowski jest identyczny z moim łucznikowskim Ultralockiem :-)

Obrębiasz podszewki??? Ja chyba tylko w spódnicach...

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-02-13 21:30:15 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podszewki obrębiam, ale tylko na dole spódnicy. innych jeszcze nie miałam okazji robić :oczko:

--- Ostatnio edytowane 2013-02-13 21:37:18 przez Natalia_ ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten lidlowski jest identyczny z moim łucznikowskim Ultralockiem :-)

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-02-13 21:30:15 przez czeremcha ---
Czyli jesteśmy 250 zł do przodu, ale wciąż nie wiem czy warto.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na marginesie, chętnie kupiłabym vintage'owego overloka za 150 zł, ale to jest chyba nie do osiągnięcia na naszym małym, polskim rynku wtórnym.

--- Ostatnio edytowane 2013-02-13 22:45:11 przez Natalia_ ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Daruj sobie tego owerloka, większość użytkowniczek miała z nim problemy, łącznie ze mną. No, chyba że chcesz się pobawić w oddawanie do naprawy (ponoć po naprawach szyje dziewczynom dobrze, ja tam nie wiem, bo zwróciłam swojego do sklepu).
________________________________________________________

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.