Wersja do druku

154 strony: « < 124 125 126 127 128 129 130 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobry wieczór. Kupiłam dzisiaj długo wyczekiwaną Burdę dla dzieci i jestem trochę rozczarowana, może dla tego, że nie ma wykroju na kurtkę, a na tym zależało mi najbardziej. Nie mówiąc o tym, że modele 601,603, 604, 605, 606 to powtórzenie z Burdy 4/2012.
Gosia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z Burdą dla dzieci pewnie jest podobnie, jak z Szyciem krok po kroku - redakcja zbiera to, co się ukazało w zwykłych numerach i pakuje do jednego magazynu. No może czasem okrasi jakimś jednym czy dwoma nowymi modelami, ale generalnie wygląda to na zwykły chwyt handlowy pt. "Opakujemy ci produkt troszkę inaczej, zrobimy inną fotkę, a ty zapłać, kliencie, dwa razy za to samo".
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja kupiłam najnowszy numer - generalnie cieniutko, oj cieniutko. Jedna sukienka wpadła mi w oko i ubranka dla dzieci.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Meg_Sonata na miarę napisał w dniu 2014-06-02 16:49:32:
Z Burdą dla dzieci pewnie jest podobnie, jak z Szyciem krok po kroku - redakcja zbiera to, co się ukazało w zwykłych numerach i pakuje do jednego magazynu. No może czasem okrasi jakimś jednym czy dwoma nowymi modelami, ale generalnie wygląda to na zwykły chwyt handlowy pt. "Opakujemy ci produkt troszkę inaczej, zrobimy inną fotkę, a ty zapłać, kliencie, dwa razy za to samo".
Na okładce Burdy dla dzieci 2/2014 w gwiazdce jest napisane: modele nowe i WYBRANE z Burdy, więc to nie tak jak piszesz, ja zauważyłam to dopiero jak ze czwarty raz zaczęłam przeglądać :)Tak zwany mały druczek ;)Ledwo widoczna informacja...
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Kurcze a ja nowej Burdy pomimo własnej teczki w kiosku nie mam ;/ podobno był niski nakład i do mojej miejscowości nie trafiła... teraz muszę szukać po kioskach gdzieś w mieście.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak nieoryginalnie powiem, że podoba mi się nowa Burda. Już dwa wykroje zrobiłam, materiał mam, lekka modyfikacja i do dzieła.
Miłych wakacyjnych szyciówek :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
A ja jeszcze nie oglądałam najnowszej Burdy. Leje, nawet nie chce mi się do sklepu iść.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W jednym kiosku pytam "Nie, nie było, nie wierzyć, że miało być, za tydzień będzie". Poszłam do innego i kupiłam.
Podoba mi się przynajmniej jedna prosta sukienka, ta z prostokątnym dekoltem. Mam fazę na takie worki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nabyłam czerwcową Burdę, i wiecie, spodobała mi się tunika (141) dla malucha, z Burdy jeszcze nie szyłam.... krawcową nie jestem, zastanawiałam się czy sobie poradzę. Chciałam się przekonać... I wykrój odczytałam (uffff) chociaż się nieźle namęczyłam, tylko rozmiar 98 który był zaznaczony wyszedł jakby ... większy... zdziwiłam się bo wszystko robiłam jak trzeba (tak mi się przynajmniej wydaje). Tunikę uszyłam, i wyszła jakby sukienka.... padłam na guzikach zapinanych na ramionach. Muszę jeszcze pokombinować z tymi zapięciami.
Kiedy ja się nauczę szyć !
Czy wykroje z Burdy są jasne, czytelne i proste do wykonania, a tylko przez mój brak doświadczenia mam takie "rozterki"?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak jak z każdą instrukcją w języku obcym...

Dla osoby, dla której język fachowy jest obcy - instrukcje będą nie do ogarnięcia. :-) A zwłaszcza dla tych ambitnych, którzy chcą "nauczyć się" całego procesu szycia na pamięć, a potem siąść do maszyny. :-)

- Instrukcja robi się bardziej czytelna, kiedy szyje się równolegle z czytaniem.

- Raz przyswojony język fachowy ułatwia szycie - nie tylko szycie, ale i komunikację z innymi szyjącymi.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

154 strony: « < 124 125 126 127 128 129 130 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.