Wersja do druku

294 strony: « < 69 70 71 72 73 74 75 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno ,nie mam zamiaru jej kupować.Moja najgorsza nie jest ale nie które rzeczy w niej by się przydały.Ja i tak mam zamiar kupić sobie nową maszynę ,jeszcze nie wiem jaką zastanawiam się nad tym.Jakąś z nowszych modeli :)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za tak szybka odpowiedź. Wyobrazalam sobie, że to jest taka normalna stopka do dziurek, a taka wielka to rzeczywiście niewygoda :) Mozna zejsc model niżej i kupic Elnę 320- tylko ściegow bedzie miala mniej, a może poczekam na tego Silver Cresta w Lidlu, chociaż gdzis na blogu chyba ktoś pisal, ze nie ma regulacji docisku stopki- ten czerwony.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Elna 320 ma raptem 2 ściegi mniej ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ania ma rację to tylko raptem dwa sciegi mniej

Evcia prawdopodobnie była by ta maszyna Elna 740 ale bez polskiej instrukcji obsługi tylko angielski niemiecki i francuski
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No ja się teraz męczę z wyborem maszyny.Wiem ,że szycie to nie takie siup ale zawsze szycie kojarzyło mi się z włączaniem maszyny ,zakładaniem nici ,wyboru ściegu i jazda.Chciałbym mieć jakąś nie drogą maszynę (z resztą i tak kupię używaną) ale taką nie sprawiającą kłopotów.
Przeglądając allegro wpadłem na AEG 11220 spodobała mi się nawet i jeszcze Arka Radom 888.z Łuczników podoba mi się Weronika.Teraz słucham waszych porad ,bo chcę mieć maszynę z regulacją długości i szerokości ściegu ,wolnym ramieniem ,dociskiem stopki.reszta jest zbędna ,a co do ściegów to wystarczą mi prosty ,zygzak i jakieś 3 ozdobne:)
A Państwo co polecają? (starszych łuczników i innych maszyn starych nie kupię ,bo są b.ciężkie i z resztą moje siostry uznają ,że to jakiś stary złom)

Dodam jeszcze ,że Arka ma wzorowe opinie,ponoć cicha ,stabilna i tylko instrukcja słaba:)

--- Ostatnio edytowane 2013-02-05 20:53:03 przez piotrm210 ---
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ile masz przeznaczone na ta używaną maszynę bo może w tej cenie da się kupić już nową maszynę z 2letnią gwarancją dociskiem stopki regulacją długości i szerokości sciegu :-)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W sumie to chyba wszystkie instrukcje teraz są nie najwyższych lotów...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ania ma rację to tylko raptem dwa sciegi mniej

Evcia prawdopodobnie była by ta maszyna Elna 740 ale bez polskiej instrukcji obsługi tylko angielski niemiecki i francuski
Czy ta maszyna jest ogólnie dostępna w Polsce? To jest stary czy nowy model? Bo tylko w jednym sklepie ja znalazłam. I jaka jest u Ciebie jej cena i czy miałaby gwarancje?
Aha, i jeszcze odnośnie tych rat: jakie macie oprocentowanie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ile masz przeznaczone na ta używaną maszynę bo może w tej cenie da się kupić już nową maszynę z 2letnią gwarancją dociskiem stopki regulacją długości i szerokości sciegu :-)
Jak na razie to nic ,bo najpierw muszę sobie jakiś model wybrać maszyny.Ale myślę ,że kupię sobie Arkę Radom 888 ,bo mi się spodobała ,a opinie też ma dobre.Regulacje długości i szerokości posiada tylko nie wiem czy ma regulację docisku stopki:)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz przekabaciłem się na maszynę z tesco: EJ-09
bardzo podobna do silvercresta ,tylko ściegów ma mniej i tańsza jest.ciężko jest znaleźć o niej opinie ale pewna blogerka ją ma i napisałem do niej maila jak się sprawuje.Droga ??? hmm... chyba nie.jak zerkałem na allegro to kosztuje 250zł ,a z przesyłką trochę drożej.A czy może ma ktoś taką maszynę? albo wie jak się sprawuje?



--- Ostatnio edytowane 2013-02-06 12:18:26 przez piotrm210 ---
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

294 strony: « < 69 70 71 72 73 74 75 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.