Wersja do druku

294 strony: « < 68 69 70 71 72 73 74 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A najlepiej zadzwoń do "Maszyn do szycia" http://maszyny-do-szycia.com/
Mają tam wszystkie powyższe modele i znają się na nich. Ale tak naprawdę się znają, nie wcisną byle czego.
Fajna strona wszystko ładnie pięknie ale ceny to tez maja kosmos, przykładowe ceny Elna 3210 cena 1299zł
u mnie 1092zł, merrylock 848ds u nich cena 949zł u mnie 649zł, kultowy merrylock 689 u nich 1799zł u mnie 1543zł toyota sl 3335 u nich 1299zł u mnie 999zł

--- Ostatnio edytowane 2013-01-30 21:29:32 przez pavel ---
Prawdę mówiąc nie porównywałam ich cen. Natomiast ich rzetelność i fachowość jest bardzo duża, potrafią dobrać maszynę idealnie do potrzeb, poza tym mają większy wybór marek, nie tylko Elnę. Cena jest oczywiście ważna, ale jak wycenić doradztwo, które jest naprawdę wysokiej klasy? Ja mam bardzo dużą wiedzę o rynku maszyn i o samych maszynach, ciężko mnie wpuścić w maliny i dobrze wyczuwam, kiedy sprzedawca chce klientowi pomóc a kiedy po prostu sprzedać maszynę. Do nich nie mam zastrzeżeń. Doradzają świetnie i uczciwie. Jedyna wada, że Pfaffa nie mają ;P

I żeby nie było, nie mam z nimi żadnych powiązań, zwykłą klientką jestem.
To akurat też mogę potwierdzić :) Kupowałam u nich maszyny i widać, że się przykładają do tego co robią, i że zależy im na kliencie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pavel czy sprzedajesz też maszyny Brother i czy jest możliwość zakupu na raty?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej:) szyje amatorsko, dzis zamówiłam sobie łucznika Zofie 2015 myślicie ze to dobra maszyna dla osoby początkującej? W sumie patrzyłam na firmę bo oniecznie chciałam łucznika no i oczywiście na cenę ;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mówiąc szczerze - nie lubię maszyn, które nie mają płynnej regulacji zygzaka, ale do nauki i dalszej eksploatacji - maszyna powinna być całkiem w porządku.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja teraz żałuję trochę zakupu mojej maszyny ale ludzie uczą się na błędach.ta wcale nie jest zła ,wręcz przeciwnie ale brakuje mi w niej regulacji długości i szerokości ściegu no i docisku stopki.Myślę nad nową maszyną i tak ostatnio przeglądając allegro zaciekawiła mnie maszyna ikea.Ściegi ma tylko zygzak i prosty ale za to ma regulację długości ściegu.W sumie fajna zabawka dla dzieci albo dla osób potrzebujących maszynę do domowych poprawek.Tylko ciekawe ile by wytrzymała ,bo za 120 złotych raczej nie długo.
tu link: http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-ikea-nowa-lekka-4-sciegi-okazja-i2991706772.html
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Administrator
A mówiliśmy, żeby nie kupować maszyny na szybciora, że lepszy byłby nawet starszy Łucznik ale z regulacją docisku, szerokości i długości ściegu. Ta z Ikei... daruj ją sobie. Naprawdę lepiej dołożyć i kupić chociażby Silver Cresta albo coś używanego ale z regulacjami o których mowa.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Evcia tak mam sprzedaż ratalną ale muszę zapytać przedstawiciela jak to wygląda na odległość bo ogólnie to raty tylko w sklepie na miejscu wypisuje i mam decyzję w 10 minut czy klient ma przyznane raty
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich. Rownież myśle nad kupnem maszyny, najbardziej spodobały mi sie dwie Elna 340ex i Juki 35 HZL, sa bardzo podobne. Zawzielam sie na ta dziurke 1-stopniowa, bo wydawalo mi sie to duzym ulatwieniem. Ala juz teraz nie wiem, moze ktos jeszcze cos podpowie? Szyję troche z Burdy i przerabiam ciuchlandowe ubrania. Z tego co czytalam marlusia82 ma jedną z nich, jezeli tu zagladasz to jaka masz opinie o tej Juki, dobrze sie na niej szyje? Nie musze kupować juz, za to wolalabym nie zalowac wyboru.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A ja powiem tak...

Przetestowałam tę jednostopniową dziurkę w różnych konfiguracjach i warunkach i uważam, że jeśli maszyna ma tylko jedną dziurkę jednostopniową - to nie warto nią sobie głowy zawracać.

Wypadło mi szyć dziurki w miejscach nazwijmy to trudno dostępnych /co wcześniej do głowy by mi nie przyszło/ i bardzo jestem rozczarowana "jednostopniowością". Otóż stopka do dziurki jednostopniowej jest bardzo duża i długa. Ma 11,5 na 5 centymetrów. Stopka "czterostopniowa" ma 6,5 na 2 cm, więc różnica jest kolosalna. Nie da się jej zastosować tam, gdzie jest ograniczona ilość miejsca, tam gdzie ta stopa, bo już nie stopka, fizycznie się nie mieści. A życie pokazuje, że bywają takie miejsca i takie konieczności. Teoretycznie można uszyć dziurkę bez takiej stopki, popychając w przód i wstecz opuszczoną dźwignię długości dziurki i tak próbowałam robić, ale wystarczyło że materiał popchnął tę dźwignię bez mojej zgody ;-) i cały misterny plan szlag trafiał. No i trzeba się bardzo mocno pilnować, żeby ściegi przebiegały równolegle i w ogóle - równo. Założyłam więc stopkę "czterostopniową" i szyłam dziurkę "na piechotę". W zasadzie powinnam była wyjąć starą maszynę ;-)

Byłabym przeklęła tę jednostopniową dziurkę, gdyby moja maszyna miała ja tylko jedną "w opcji". Na szczęście ma kilkanaście i to ją broni...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Evcia tak mam sprzedaż ratalną ale muszę zapytać przedstawiciela jak to wygląda na odległość bo ogólnie to raty tylko w sklepie na miejscu wypisuje i mam decyzję w 10 minut czy klient ma przyznane raty
Jakie jest oprocentowanie rat i w jakim banku?
pavel a napisz mi jeszcze, czy masz w ofercie Elne 740 excellence i jaka cena? Bardzo mi się spodobała (może do przyszłego roku na nią uzbieram albo cena spadnie albo mąż mi ją pozwoli kupić właśnie na raty). Ma długie wolne ramię i taaaką dużą przestrzeń z prawej str.igły-rewelacja.

294 strony: « < 68 69 70 71 72 73 74 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.