Wersja do druku

294 strony: « < 67 68 69 70 71 72 73 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest w projekcie :-) narazie sprzedaje przez sklep jeśli ktoś potrzebuje to kontakt do mnie 724003560

--- Ostatnio edytowane 2013-01-31 11:17:20 przez pavel ---

--- Ostatnio edytowane 2019-05-30 10:25:15 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przepraszam, że znowu Was męcze, ale potrzebuje pomocy.
Na te chwilę mam do wydania jakieś 550 zł. Zależy mi na szyciu koszul, bluzek,legginsów, więc raczej cieńsze materiały. Żadnych grubych swetrów. I czy np., któryś Łucznik do 550 zł byłby w porządku? Wiem, że zachwalacie za tę cene SilverCrest, ale obecnie jest niedostępny,a zależy mi na jak najszybszym kupnie maszyny. Czy pamiętacie ile normalnie w Lidlu kosztował Silver? Znalazłam aukcje z ceną 469 zł.
Możecie mi pomóc w wyborze? Szukam, szukam, ale wiem, że znacie się owiele lepiej.

I czy maszyna za tę cenę poradziłaby sobie np. z jeansem?
Czy lepiej dorzucić jeszcze ze 100, 200 zł?

A może Toyota Super Jeans?? To chyba już troszke lepsza maszyna od Łuczników?

--- Ostatnio edytowane 2013-01-31 01:45:31 przez Aguuska ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest w projekcie :-) narazie sprzedaje przez sklep jeśli ktoś potrzebuje to kontakt do mnie 724003560 lub 724821035
Ok. Dzięki za nr. Już niedługo się odezwę-połowa kwoty na overlock już jest :hura: .
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aguuska - może /skoro masz obiekcje dot. jeansu/ rozważ Singera 4411?

Zresztą - gruby sweter jest łatwiejszy do "przełknięcia" dla maszyny niż kilka warstw jeansu właśnie.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak! Chyba znalazłam! Czytam komentarze, oglądam filmiki Singera 4411 i coraz bardziej mi się podoba:) Dziękuję!
Myślisz, że to będzie dobry wybór? Czy on się bardzo różni od 4423? Czytałam, że to tylko drobne różnice?
Dziękuję bardzo:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A najlepiej zadzwoń do "Maszyn do szycia" http://maszyny-do-szycia.com/
Mają tam wszystkie powyższe modele i znają się na nich. Ale tak naprawdę się znają, nie wcisną byle czego.
Fajna strona wszystko ładnie pięknie ale ceny to tez maja kosmos, przykładowe ceny Elna 3210 cena 1299zł
u mnie 1092zł, merrylock 848ds u nich cena 949zł u mnie 649zł, kultowy merrylock 689 u nich 1799zł u mnie 1543zł toyota sl 3335 u nich 1299zł u mnie 999zł

--- Ostatnio edytowane 2013-01-30 21:29:32 przez pavel ---
Prawdę mówiąc nie porównywałam ich cen. Natomiast ich rzetelność i fachowość jest bardzo duża, potrafią dobrać maszynę idealnie do potrzeb, poza tym mają większy wybór marek, nie tylko Elnę. Cena jest oczywiście ważna, ale jak wycenić doradztwo, które jest naprawdę wysokiej klasy? Ja mam bardzo dużą wiedzę o rynku maszyn i o samych maszynach, ciężko mnie wpuścić w maliny i dobrze wyczuwam, kiedy sprzedawca chce klientowi pomóc a kiedy po prostu sprzedać maszynę. Do nich nie mam zastrzeżeń. Doradzają świetnie i uczciwie. Jedyna wada, że Pfaffa nie mają ;P

I żeby nie było, nie mam z nimi żadnych powiązań, zwykłą klientką jestem.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uważasz że nie jestem rzetelna firma albo że nie potrafię doradzić, maszyny sprzedaje 10 lat i mam duże doświadczenie i a sprzedaży i naprawie tego co sprzedaje moja firma istnieje 20 lat na rynku
Nadmienie że mam różne marki Elna Toyota Juki Janome nie prowadzę tylko brothera i pffafa bo drogo wychodzą w euro resztę jak najbardziej
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A najlepiej zadzwoń do "Maszyn do szycia" http://maszyny-do-szycia.com/
Mają tam wszystkie powyższe modele i znają się na nich. Ale tak naprawdę się znają, nie wcisną byle czego.
Fajna strona wszystko ładnie pięknie ale ceny to tez maja kosmos, przykładowe ceny Elna 3210 cena 1299zł
u mnie 1092zł, merrylock 848ds u nich cena 949zł u mnie 649zł, kultowy merrylock 689 u nich 1799zł u mnie 1543zł toyota sl 3335 u nich 1299zł u mnie 999zł

--- Ostatnio edytowane 2013-01-30 21:29:32 przez pavel ---
Prawdę mówiąc nie porównywałam ich cen. Natomiast ich rzetelność i fachowość jest bardzo duża, potrafią dobrać maszynę idealnie do potrzeb, poza tym mają większy wybór marek, nie tylko Elnę. Cena jest oczywiście ważna, ale jak wycenić doradztwo, które jest naprawdę wysokiej klasy? Ja mam bardzo dużą wiedzę o rynku maszyn i o samych maszynach, ciężko mnie wpuścić w maliny i dobrze wyczuwam, kiedy sprzedawca chce klientowi pomóc a kiedy po prostu sprzedać maszynę. Do nich nie mam zastrzeżeń. Doradzają świetnie i uczciwie. Jedyna wada, że Pfaffa nie mają ;P

I żeby nie było, nie mam z nimi żadnych powiązań, zwykłą klientką jestem.
Ja również polecam ten sklep. Obsługa rewelacyjna!. Kupiłam tam maszynę z której jestem bardzo zadowolona. Miałam zamiar kupić coś tańszego ale po długiej rozmowie postanowiłam dołożyć i kupić coś lepszego. NA moje potrzeby jest idealna. Zaczęłam szyć na kilkuletnim singerze, teraz mam maszynę Elna 320ex i jestem bardzo zadowolona
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czy on się bardzo różni od 4423? Czytałam, że to tylko drobne różnice?
Te "drobne różnice" to ściegi elastyczne, które ma droższy model. W zasadzie - moim zdaniem bardziej przydatne jako ściegi wzmocnione /do wykonywania szwów w miejscach podatnych na zerwanie/. Nie próbowałam szycia na tej maszynie, nie wiem, na ile dobrze współpracuje z dzianiną. Bo czasem jest tak, że mimo ściegów elastycznych transporter nie lubi dzianiny i już. Drugą różnicą jest jednostopniowa dziurka. Rzecz fajna, ale niekonieczna i czasem wręcz upierdliwa, niestety.

Zadzwoniłabym do serwisu Arki dowiedzieć się, jak sobie ta maszyna radzi z dzianinami.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uważasz że nie jestem rzetelna firma albo że nie potrafię doradzić, maszyny sprzedaje 10 lat i mam duże doświadczenie i a sprzedaży i naprawie tego co sprzedaje moja firma istnieje 20 lat na rynku
Nadmienie że mam różne marki Elna Toyota Juki Janome nie prowadzę tylko brothera i pffafa bo drogo wychodzą w euro resztę jak najbardziej
Absolutnie nie podważam Twoich kompetencji.
________________________________________________________

294 strony: « < 67 68 69 70 71 72 73 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.