Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powtórzę za resztą, bluzka na ludziu wygląda jeszcze lepiej. A ja się relaksuję przy potworkach, workach dla dzieci, czy poduchach, ciuchy mnie wciąż stresują.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki:) Ikk, mnie stresowałby patchwork... Ale zawsze straszne jest to, czego się jeszcze nie spróbowało. Ja na razie niszczę stare jakieś, zalegające materiały lub lumpowe szmatki. Jak dojdę do wprawy to dopiero zdecyduję się na nowe tkaniny :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja niby próbuję, ale podchodzę jak do jeża i pewnie dlatego mi nie wychodzi tak jak bym chciała, ale planuję w maju wziąć kilka lekcji teorii i może coś wyjdzie;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna bluzka, bardzo pomysłowa, brawo!
________________________________________________________
Moja praca, moja pasja - http://aleksandra-krajnik.pl/
Aleksandra i jej mała manufaktura - http://aleksandra-szyje.blogspot.com/
Koszulki, dużo koszulek - http://t-max.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :) Przepraszam, że tak późno, ale dużo się u mnie ostatnio działo i w sumie dziś dopiero mam wolniejszą chwilkę.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co słychać? Gdzie zniknęłaś? ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witajcie kochani :papa2:

Długo się zbierałam, żeby moje szyciowe zmagania ujrzały oczy ludzkie, zwłaszcza tu, w miejscu, gdzie napatrzyłam się prawdziwie udanych i profesjonalnie uszytych prac.
No, ale z drugiej strony, ile można siedzieć na tzw. "krzywy ryj", więc, żeby nikt nie zarzucił mi, że "siedzi i tylko podgląda", wstawiam zdjęcia ostatnich dwóch uszytków :)
Z góry przepraszam, za słabą jakość zdjęć, robione komórą, więc szału nie ma. Aparat fotograficzny, dziad jeden, się wziął i się spsuł, właśnie teraz, kiedy zależało mi na efekcie wizualnym.
Bluzka oversizowa... która miała być nietoperzem w grochy:) Początkowo wyszedł batman na paszy dla świń:bezradny:. A taka byłam z siebie zadowolona, kiedy tworzyłam swój własny wykrój. Potem, co się nagłówkowałam, nie mówiąc o tym, jak bardzo niepochlebne opinie wygłaszałam o sobie i swojej inteligencji:szok:. Ostatecznie do naprawy posłużyły mi dwa gotowce, a wykończenie tyłu, jakoś samo wyszło.
Spódniczka, dla młodej, z Burdy, nieco zmodyfikowana :) Z niej jestem nawet zadowolona :)
Na razie tyle...
Super bluzeczka :) bardzo mi się podoba :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co słychać? Gdzie zniknęłaś? ;)
Ano widzicie, jak to u mnie jest obecnie, szkrab rośnie, a wraz z jego mobilnością, ja niestety nie mam chwili wytchnienia :bezradny: Aktywność mojej pociechy jest godna podziwu, ona się NIE MĘCZY, za to ja codziennie nabijam setki kilometrów w pogoni za szkrabem. Kiedy śpi, nadrabiam zaległości domowe i tak w kółko (dosłownie czuję się momentami jak taki chomik w kółku).

Słoneczna Małgorzato - bardzo dziękuję za miły komentarz :) A tak na marginesie, na drugie mi Małgorzata :)

--- Ostatnio edytowane 2015-07-31 13:41:26 przez Trauta ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj Trauta, wiem co przeżywasz, moja dwójka starszych jest do utrzymania w ryzach, ale Alusia, prawie dwulatka to chodzi jak nakręcona. Jak wyjdę zrobić coś w grządkach, lub przy zwierzętach, to latam dookoła domu za nią, bo końmi jej nie zatrzymam. Najciekawiej jest oczywiście na wysokościach :(
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj tak :) Chociaż moja ma dopiero roczek, też jej się najbardziej podobają drabinki, schodki, wspina się po meblach... słowem... aktywnie spędzam każdą chwilę, niekoniecznie z wyboru :)
________________________________________________________

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.