Wersja do druku

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna bluzka, dobrze się układa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co słychać? Gdzie zniknęłaś? ;)
Ano widzicie, jak to u mnie jest obecnie, szkrab rośnie, a wraz z jego mobilnością, ja niestety nie mam chwili wytchnienia :bezradny: Aktywność mojej pociechy jest godna podziwu, ona się NIE MĘCZY, za to ja codziennie nabijam setki kilometrów w pogoni za szkrabem. Kiedy śpi, nadrabiam zaległości domowe i tak w kółko (dosłownie czuję się momentami jak taki chomik w kółku).

Słoneczna Małgorzato - bardzo dziękuję za miły komentarz :) A tak na marginesie, na drugie mi Małgorzata :)

--- Ostatnio edytowane 2015-07-31 13:41:26 przez Trauta ---
:) uwielbiam Małgorzatki :) wszystkie, które znam to super kobietki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trauta, Ty bierz małą na ekrawiectwo, opowiastki jej poczytaj, fotki uszytków pokaż, od razu Ci się uspokoi dziecię, bakcyla szyciowego załapie, albo co najwyżej zaśnie :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
HAha, baardzo ją zainteresował.... komputer :)uszytki mniej, za to klawiatura to jest to!
Pogoda dziś pod psem, mój domowy terrorysta usnął dziś dłużej :) A ja w końcu mogłam usiąść przy maszynie. Ojjj, jak się za nią stęskniłam :)
Krążąc wokół tematów sennych urodziły się dziś same poduchy, większe, mniejsze... Ok, z dekoracjami nie poszalałam, ale też materiał ma taki elegancki wzór, że nie chciałam tego już niczym paskudzić (bałam się trochę efektu "wieś tańczy i śpiewa")
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właściwie, to zdjęcia powinny się znaleźć w dziale "nasze wtopy" :) Szmaciane podkładki (pełny recycling: stara poszewka plus obcięte nogawki ze spodni pociechy mej) na stół urodziły się nocą, i to właśnie ta noc i słabiuteńkie światło, przy którym musiałam szyć, jedynie usprawiedliwiają masakrycznie krzywe krawędzie. Wiem, wiem, aż w oczy kłują :) Ale mimo wszystko mam dużo dystansu do siebie i Wam je pokażę :) A co tam.... skoro mnie tak daleko do ideału, to nawet głupio by było, gdybym podkładki miała idealne :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co tam.... skoro mnie tak daleko do ideału, to nawet głupio by było, gdybym podkładki miała idealne :)
Dokładnie tak samo myślę o sobie i swoich uszytkach.
Te aplikacje sama robiłaś?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) Tak, sama, liście wycinałam z nogawek spodni dziecka, a reszta na maszynie, gdzieniegdzie ponaszywałam drobne koraliki dla ozdoby :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jednak się napracowałaś, podkładki są fajne, nie ma co narzekać :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :) Następne będę już szyła przy odpowiednim świetle :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne podkładki i mnie wcale nic nie kłuje w oczy :)

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.