Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A to nasze (moje i starszej pociechy) pierwsze skarpetkowe dzieła :) Tylko mąż jakoś nie bardzo był z nich zadowolony... wolał je w pierwotnej wersji :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hehehe, jakie śmieszne :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Super! Spokojnie mogłabyś takie sprzedawać dla dzieci. One takie kochają:) zresztą ja tez bym mogla mieć takiego na łóżku. Nie widac że skarpeta nawet tak ładnie zrobione ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
JAkie słodziaki :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
zabrałaś mężowi skarpety? cudne zabawki, kotek <3
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ekstra.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Grochy rządzą, a "śmajtki" skarpetkowe wymiatają :D

--- Ostatnio edytowane 2015-12-01 16:03:31 przez GoraLove Szycie ---
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki dziewczyny :) No tak, mężowi zawinęłam skarpeciole, bo większe :) Miało być tak tylko na próbę, czy dam radę, bo naoglądałam się tych zwierzaków na pintereście i zachciejka się załączyła.

A jeśli chodzi o wyroby na sprzedaż, to narobiłam tych ozdób świątecznym haftem richelieu (strona wstecz, nie wszystkie tu zamieściłam, bo głąb ze mnie, żeby je upamiętnić aparatem olśniło mnie dopiero, jak już połowę zapakowałam w celofan :bezradny:), właśnie w nadziei, że może jakoś zacznę rękodzielniczą działalność.... no i zarobiłam..... paluchy pokłute, bo w naparstku pracować nie potrafię, noce zarwane... a chętnych jakoś brak. Chińskie tańsze więc bardziej chyba przemawiają. Zresztą marketingowo jakoś specjalnie się nie przyłożyłam, więc marudzić prawa za bardzo też nie mam.
No... chyba, że paskudy mi wyszły.... sama nie wiem.... może spojrzycie na stronkę wstecz i wypowiecie się krytycznym zdaniem? :prosi:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
... i jeszcze trochę ozdób świątecznych....
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne te ozdóbki, sama bardzo lubię haft Richelieu, ale haftowanie srebrną lub złotą nicią to koszmar;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.