Wersja do druku

11 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ach te dzieci, co by zrobiły bez takiej zdolnej mamy. Zazdroszczę Ci energii, mnie niestety z lekka dopadła jesienna depresja. Fajne szyjesz, a jeszcze fajniej wymyślasz kreacje dla swoich córeczek,
pozdrawiam, Kasia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to jeszcze jedna spódniczka...powstałą z resztek - dosłownie, co choć odrobinę bardziej dociekliwy obserwator zauważy od razu.Zdjęcie nie oddaje uroku,miękkości i cudownego nasycenia koloru ale światło było już słabiutkie a flesz zeżarłby kolor do reszty

--- Ostatnio edytowane 2011-10-06 19:37:56 przez kaarolink_a ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetnie ci idzie szycie dziewczynki na pewno zadowolone zdolna z ciebie mamuśka,fajne rzeczy szyjesz :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
te gatki z serduszkami są cudne :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj fakt, dzieciaki rosną jak na drożdżach, świetne są te gatki z sercami, no i zazdroszczę energii i pomysłów (dla małych dzieci cudownie się szyje).
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Getry z sercami mnie rozbroiły :D przesłodkie. W ogóle to ja chcę takie serca ze skaju naszyć na rękawy sweterka i bluzek. A teraz "łaty" są na czasie :tak:
Widzę, że co uszytek to postęp. Tak trzymaj, szyjesz coraz lepiej!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Serce rośnie dziewczyny:) Serducha są po to by dodać życia bo spodenki czarne a to w końcu dla małej dziewczynki. Wkoło jeszcze będą obszyte srebrną taśmą taką z cekinkami ale niestety poszły w obieg (czytaj na piaskownicę) zanim zdążyłam to zrobić więc najpierw czeka je pranie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Karolinko spódniczkę słodziuchną uszyłaś!!!Na czasie i krój i kolorek!!!Kurcze jak Ci zazdroszczę córeczki....ja mam synusia też bardzo dużo dla niego szyję bo on to lubi, ciuszki od mamy.Mam 3 chrześniaczki w różnym wieku też zawsze coś staram się im szyć(najwięcej szyłam dla tej najstarszej tak się cieszyłam że szyję dla dziecka nieopisana to radość dla mnie była chwaliłam się gdzie się dało miałam póżniej wiele zamówień i tak obszywałam małe księżniczki....szczególnie na imprezy.Więc jeszcze trochę to i Ty będziesz zbierała zamówienia.W jakim wieku są Twoje dziewczynki???Buziaki dla Was!:papa:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:buziak: Trinny. Zośka ma za parę dni 4urodziny a Nadusia ma 1,5 bardzo baaardzo szybko rosną i równie szybko zużywają ubranka:) Szycie dla chłopca jest chyba dużo trudniejsze bo trzeba się pewnie sporo nagłowić żeny nie zapełnić szafy całą masą identycznych ciuszków.Bardzo są kochane te moje dziewczyny ale strasznie mi przeszkadzają jak chcę szyć, a Twój synek też stale coś Ci podbiera?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Karolinko Michałek to już mi nawet maszynę zabiera a ma 6 lat.Przeczytaj moje wcześniejsze wpisy zobaczysz jaki z niego pomocnik.a dziewczynki masz świetne!!!

11 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.